Bomba Konu-5 Saniyede Bir Ip Adresi Değiştirmek

Harbiye

Yeni üye
20 May 2019
19
1
5 saniyede bir ip adresi değiştirmek ister misiniz? Sadece 5 saniye değil istediğiniz süre zarfında belirlediğiniz aralıklarla ip adresinizi değiştirmeniz mümkün.
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=qFYb4uceNuw&t=1s"]https://www.youtube.com/watch?v=qFYb4uceNuw&t=1s[/ame]

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
Açıkcası indirme işlemi ve upload işlemi yapıyorsanız muhtemelen bağlantı sorunu yaşayacaksınızdır.

Değiştirme sırasında ufak bir bağlantı sorunu olursa gerçek ip adresiniz eğer o sorun olduğu sırada internetten bir işlem yapıyorsanız muhtemelen ortaya çıkacaktır.

Şahsen ben tavsiye etmiyorum onun yerine Tor browser kullanın... Sebebi ise tor browser tora bağlanmadığınız sürece işlem yapmıyor ve bir çok zaafiyete karşı elinden geldiğince güvenlik önlemi almaya çalışıyor ve tor ağının da diğer o bilinen vpnlere kıyasla çok daha güvenli olduğunun kanaatindeyim.

(Ayrıca bomba konu olduğunada katılmıyorum bilakis riskli ve zararlı bir konu olduğunu düşünüyorum.)

Son düzenleme:

Harbiye

Yeni üye
20 May 2019
19
1
Açıkcası indirme işlemi ve upload işlemi yapıyorsanız muhtemelen bağlantı sorunu yaşayacaksınızdır.

Değiştirme sırasında ufak bir bağlantı sorunu olursa gerçek ip adresiniz eğer o sorun olduğu sırada internetten bir işlem yapıyorsanız muhtemelen ortaya çıkacaktır.

Şahsen ben tavsiye etmiyorum onun yerine Tor browser kullanın... Sebebi ise tor browser tora bağlanmadığınız sürece işlem yapmıyor ve bir çok zaafiyete karşı elinden geldiğince güvenlik önlemi almaya çalışıyor ve tor ağının da diğer o bilinen vpnlere kıyasla çok daha güvenli olduğunun kanaatindeyim.

(Ayrıca bomba konu olduğunada katılmıyorum)
Bu yöntem de toru kullanıyor. Elbette 5 saniyede bir yapılmaz. Ben sadece 5 saniyede yapıldığını gösterdim fakat süreyi de değiştirebiliyorsunuz. Hatta whoami filminde kütüphane sahnesinde yapıyorlardı bu işi ip adresi konumu devamlı değişiyordu.

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
Bu yöntem de toru kullanıyor. Elbette 5 saniyede bir yapılmaz. Ben sadece 5 saniyede yapıldığını gösterdim fakat süreyi de değiştirebiliyorsunuz. Hatta whoami filminde kütüphane sahnesinde yapıyorlardı bu işi ip adresi konumu devamlı değişiyordu.

Öncelikle özür diliyorum videoyu izlemeden direk önyargıyla yorum yaptım fakat videoyu izledikten sonra gene bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Mozilla firefox sen tora bağlı olsan da olmasan da internette işlem yapmana izin vermektedir dolayısıyla dediğim gibi herhangi bir bağlantı hatası sırasında işlem yaparsanız firefoxta bağlı olmamana rağmen izin vereceğinden dolayı gerçek ip adresin ortaya çıkabilir. Dolayısıyla tor browser kesinlikle kullanılmalı diye düşünüyorum.

KiryosTr

Yeni üye
27 Ocak 2019
23
0
Uzay
leafpad /etc/tor/torrc yazdığımda 6-7 satır çıkıyor torghost yazıyor nasıl düzeltebilirim ?

AhmedPasa

Üye
27 Nis 2019
146
0
Istanbul
Dostum ben tor kullanmayı tavsiye ediyorum vpnbook'dan bir tane indir vpn tamamdır. Zaten kali üzerinden çalışıyoruz trojen yesekte silip tekrar yükleme avantajımız var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.