[BOMBA KONU] Instagram Hesap Oluşturucu - instaCreator [PHP]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
Arkadaşlar Merhaba,

Ben Ercan Ulucan bugün sizlere php ile otomatik instagram hesap oluşturucu botu paylaşacağım.
Lafı hiç uzatmıyorum direk başlayalım.

= Kullanımı =
Botu çalıştırabilmek için "XAMPP" ve "Composer" programları gerekmektedir.

İki programıda kurduktan sonra aşağıda vereceğim linkten botu indirin.
Daha sonra SOCKS4 proxyler bulmanız gerekmekte,
bulduğunuz proxyleri "proxylist.txt" dosyasına her satıra 1 proxy adresi gelecek şekilde ekleme yapın.
Bu işlemler bittikten sonra tarayıcınıza "EditThisCookie" adlı uygulamayı kurun ve instagrama giriş yapın.
Eklentiye tıklayıp "csrftoken" ve "mid" adlı sekmelerdeki değerleri "class.php" içerisindeki değerlerle değiştirin.
Bu işlemde bittikten sonra artık programı "start.bat" dosyası ile çalıştırabilirsiniz.

Not: Proxylerinizin çalışılabilir oluşuna göre hesap açma işlemi başarılı veya başarısız olabilir.

= Görseller =
AwJxR2.jpg

aEB30d.jpg

3ZVR3E.jpg

= İndir =
Dosya.co
Dosya.tc
Github

= VirusTotal =
https://www.virustotal.com/#/file/b93c622af78d316c3d0e4fd395c114b6792bd2585d96de8d4509591527620d86/detection
Arkadaşlar bir teşekkürü çok görmeyin, gelişmeleri sizlerle paylaşmayı düşünüyorum, sağlıcakla kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
Eline klavyene sağlık güzel bir bot yazmışsın kodları inceledim biraz altta olan fotoğraftaki fonksiyon ne işe yarıyo acaba ?
http://prntscr.com/kpdwl2
Teşekkürler dostum, o fonksiyon kullanıcı adı ve mailin sonuna rakam koyuyor. Örnek alimetin4784 aşağıda verdiğim satırı inceleyerek anlam çıkartabilirsin.
Kod:
$randomUser_User_Name = $this->replaceTurkish("{$randomUser_First_Name}{$randomUser_Last_Name}".$this->generateNumbers('1234567890'));

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Elimde 100 den Fazla vps-vds karışık server var. hepsinin hızları inanılmaz iyi bu işlerden iyi anlayan bir arkadaş bana ulaşırsa birlikte panele user kasalım domain + host da var ...

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Elimde 100 den Fazla vps-vds karışık server var. hepsinin hızları inanılmaz iyi bu işlerden iyi anlayan bir arkadaş bana ulaşırsa birlikte panele user kasalım domain + host da var ...

Böyle bir şey yapacaksanız paneli kuracağınız hosting'in bulunduğu ülkenin proxylerini kullanın aksi taktirde hesapları aktarırken doğrulamaya takılırsınız. Mümkünse aynı ülkenin aynı eyaleti olsun.

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
Error:SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate[!] 1. hesap olusturma basarisiz: mehmetkocabiyik662:ankara123

bu hatayı aldım eklentiye dosyayı yükedim nasıl kaydediyor

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.