[BOMBA KONU] Usb ile Otomatik Şifre ve Dosya Çalma

maj344

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
277
2
Hocam her işe yarayacak bir sızma aracı yapmışsınız ben de herkes gibi çok beğendim arşivledim elinize sağlık...

RawSecure

Üye
27 Nis 2019
58
4
Istanbul
Paylaşım için teşekkürler gerçekten güzel bir konu (fikir) olmuş fakat,

Quey87 arkadaşımın da söylediği gibi, (USBAC - USB AutoRun Creator) bu program kurulu olmayan hiç bir makine de çalışmaz.

DeepFreeze kullanıcısı olduğum için kendi bilgisayarım da denedim ve konuda ki işlemler sonucun da gerçekten çalıştı fakat bilgisayara reset attıktan sonra (yani ilgili USBAC programı kaybolduktan sonra) USB defalarca çıkarıp taktım fakat işlemedi, ardından USBAC programını kurdum çalıştı.

Bu konu ile ilgili sağlam araştırma yapıcam ve 3. parti programlara ihtiyaç duymadan tak çalıştır şeklinde bir USB Autorun yazılımı bulursam sizinle paylaşacağım.

Teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Quey87

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
415
10
Texas
Paylaşım için teşekkürler gerçekten güzel bir konu (fikir) olmuş fakat,

Quey87 arkadaşımın da söylediği gibi, (USBAC - USB AutoRun Creator) bu program kurulu olmayan hiç bir makine de çalışmaz.

DeepFreeze kullanıcısı olduğum için kendi bilgisayarım da denedim ve konuda ki işlemler sonucun da gerçekten çalıştı fakat bilgisayara reset attıktan sonra (yani ilgili USBAC programı kaybolduktan sonra) USB defalarca çıkarıp taktım fakat işlemedi, ardından USBAC programını kurdum çalıştı.

Bu konu ile ilgili sağlam araştırma yapıcam ve 3. parti programlara ihtiyaç duymadan tak çalıştır şeklinde bir USB Autorun yazılımı bulursam sizinle paylaşacağım.

Teşekkürler, iyi forumlar.

Hele şükür dostum :D

Arka planda (görev yöneticisinden bakabilirsiniz) USB supersivor isimli uygulama çalışıyor. O olmadığı sürece hiç bir bilgisayarda hiç bir işe yaramaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.