Bot hesap

GhOst2245

Üye
1 Ocak 2019
64
0
Konya
ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA.
İNSTAGRAM DA BOT HESAP AÇMAK BİRAZ UĞRAŞTIRICI BU YÜZDEN SİZE BİR APK VEİRCEM
BU APK İNSTAGRAM BOT HESAP AÇMAYA YARIYOR. AMA ARKA ARKAYA AÇMAYA ÇALIŞMAYIN OLUŞTURULDU DESE BİLE OLUŞTURMAZ. HOTSPOT KULLANARAK DAHA KOLAY HESAP AÇABİLİRSİNİZ. BUNUN HARİCİNDE RASTGELE MAİL VEREN SİTELERDEN RANDOM MAİL ALARAKTA HESAP AÇABİLİRSİNİZ.

KONU ALTINA, AÇTIĞINIZ HESAPLARI PAYLAŞARAK KENDİ ARANIZDA YARDIMLAŞABİLİRSİNİZ.

APK ŞİFRE:
APK ŞİFRESİ: GhOst2245
BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN
APK
İndir Instagram apk
VİRÜS TOTAL
https://www.virustotal.com/#/url/f34444fe69766325815e17d67f1879c0218d589894fdd5c34602902d64a1bf64/detection
KONUNUN BİR KISMI ALINTIDIR.
https://www.turkhackteam.org/instagram/1787124-instagram-hesap-acma-botu-mobil.html

Son düzenleme:

GhOst2245

Üye
1 Ocak 2019
64
0
Konya
Hesaplar aynı ıp den açılırsa doğrulamaya düşer. ıp değişimi için mobil veride iseniz 1-2 hesap açıp telefonunuzu uçak moduna alın, 15 saniye civarı bekleyip tekrar yapın. Modemde ise modemin direkt fişini çekip 20 saniye bekleyin. Hesapların hemen kapanmamasını istiyorsanız içine birkaç fotoğraf atın ve birkaç hesap takip edin. Aksi taktirde yaklaşık 3 günde kapanır. Bire teşekkürü çok görmeyin..

Doğrulamaya düşüyor mu hesaplar?

Hesaplar aynı ıp den açılırsa doğrulamaya düşer. ıp değişimi için mobil veride iseniz 1-2 hesap açıp telefonunuzu uçak moduna alın, 15 saniye civarı bekleyip tekrar yapın. Modemde ise modemin direkt fişini çekip 20 saniye bekleyin. Hesapların hemen kapanmamasını istiyorsanız içine birkaç fotoğraf atın ve birkaç hesap takip edin. Aksi taktirde yaklaşık 3 günde kapanır. Bire teşekkürü çok görmeyin..

Tamam dostum 2 hesap aççaz sonra ip değişcez sonra bida 2 hesap boyle işliyor galıba program.

Moderatör tarafında düzenlendi:

uasilsoy

Yeni üye
18 Ocak 2019
39
1
istanbul
Daha önceden paylaşıldı. Ayrıca hesinlikle hotspot ile hesap açmayın tr ip ile açmazsanız anında dpğrulamaya düşüyor. Bunun yerine mobil veri kullanın. sonra uçuş moduna alıp 10sk bekledikten sonra yeniden etkinleştirin. Bu sayede uzun süre kapanmadan açabilirsiniz ama max 1 adet açın her ipde 2. den sonra sorun çıkartıyor.

Konu alıntıdır. Neden belirtmediniz?

Linki bulamadım. Bulup ayrıca ekleyeceğim. Şifresiz paylaşılmıştır. Bende de mevcut. isteyene şifresiz atarım.

GhOst2245

Üye
1 Ocak 2019
64
0
Konya
daha önceden paylaşıldı. Ayrıca hesinlikle hotspot ile hesap açmayın tr ip ile açmazsanız anında dpğrulamaya düşüyor. Bunun yerine mobil veri kullanın. Sonra uçuş moduna alıp 10sk bekledikten sonra yeniden etkinleştirin. Bu sayede uzun süre kapanmadan açabilirsiniz ama max 1 adet açın her ipde 2. Den sonra sorun çıkartıyor.

Konu alıntıdır. Neden belirtmediniz?

Linki bulamadım. Bulup ayrıca ekleyeceğim. şifresiz paylaşılmıştır. Bende de mevcut. Isteyene şifresiz atarım.

konu alıntı değildir öncedende kullandığım bir program ve buradan bulmadım. Alıntı olan termux ile bot hesap açmadır. Ayrıca hotspot ile açılan hesaplar belli bir süreden sonra doğrulamaya düşer spam için açılıyorsa hotspot kullanılmasının bir sakıncası yoktur..

GhOst2245

Üye
1 Ocak 2019
64
0
Konya
Konu daha önce paylaşıldı ve programın yapımcısı da benim. Konuyu paylaşırken alıntı yapmalısınız aksi takdirde şikayet ediyorum.

Konunun linki;
https://www.turkhackteam.org/instagram/1787124-instagram-hesap-acma-botu-mobil.html

Lutfen konuyu yarım yamalak okumayın. Orada alıntıdır ama linki bulamadığım için koymadım yazdım. Ve cevaplarada bulanlar link paylaşsın ekleme yapıyım yazdım. Şikayet edebilirsiniz. Bu şekilde çıkışmak size birşey kazandırmaz..

GhOst2245

Üye
1 Ocak 2019
64
0
Konya
Konu daha önce paylaşıldı ve programın yapımcısı da benim. Konuyu paylaşırken alıntı yapmalısınız aksi takdirde şikayet ediyorum.

Konunun linki;

BUYRUN!
k9XQr7.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.