Botnet ağıma insan çekicek birisi

ThePlayboys

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
373
0
root@PlayBoy
Botnet ağıma insan çekicek birisi arıyorum ücretli ücretsiz yardımcı olucak arkadaş varmı ? şuanda 450 kişi var o arkadaş'ada yardım edebiliriz bir sorunu olursa.

ThePlayboys

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
373
0
root@PlayBoy
peki etkisi oluyormu 450 kişiyle dalınca yıkman lazım daldıgın yerı bide bişey sorcam şahsi brinin ip sinde dalsan 450 kişi ile modemin internetini kesebilirmsin

Merhabalar,

İp killer'e gerek yok loic ile interneti tek kişinin çok güzel bir şekilde yavaşlattığımı biliyorum 450 kğişi ile neler olur bilmiyorum daha hiç kullanmadım lakin tahminimce İp Killer en etkili botnet ağı, irc hariç , ama siz kişisel birinin veya bir firmanın internetini kesmek istiyorsanız LOİC yeteceğini düşünüyorum.

Saygılarımla.

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
Merhabalar,

İp killer'e gerek yok loic ile interneti tek kişinin çok güzel bir şekilde yavaşlattığımı biliyorum 450 kğişi ile neler olur bilmiyorum daha hiç kullanmadım lakin tahminimce İp Killer en etkili botnet ağı, irc hariç , ama siz kişisel birinin veya bir firmanın internetini kesmek istiyorsanız LOİC yeteceğini düşünüyorum.

Saygılarımla.

aslan kardeşim benım öncelikle eyw ip killer kullanmaya başlasam bende aslında fena olmaz sen 450 kurbanı ne kadar sürede ayptın bende kullanmaya başrlsam benım kurbanalra senın servırı aktarabılrıske sana adam bulurum raht ol

Not:HOIC olmazmı illa loıc mı olmak zournda hangısı dah sağlam sence

ThePlayboys

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
373
0
root@PlayBoy
aslan kardeşim benım öncelikle eyw ip killer kullanmaya başlasam bende aslında fena olmaz sen 450 kurbanı ne kadar sürede ayptın bende kullanmaya başrlsam benım kurbanalra senın servırı aktarabılrıske sana adam bulurum raht ol

Not:HOIC olmazmı illa loıc mı olmak zournda hangısı dah sağlam sence

Hocam merhaba , ben çok bilgili birisi değilim lakin ufak yaştan beri denemeler yapıyorum ,

HOİC etkili lakin web sitelerine daha etkili bu bir gerçek , loic ise ip adresi , ts , minecraf gibi sunuculara saldırıda daha etkili,

Not : 10TL aylık bir windows sunucu kiralayın fransa lokasyon hem ddoc için kullanın hemde bir adet ip killer sunucu yapın 450 kişiyi 2 . günüm bugün fake haber ile yaptım.

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
Hocam merhaba , ben çok bilgili birisi değilim lakin ufak yaştan beri denemeler yapıyorum ,

HOİC etkili lakin web sitelerine daha etkili bu bir gerçek , loic ise ip adresi , ts , minecraf gibi sunuculara saldırıda daha etkili,

Not : 10TL aylık bir windows sunucu kiralayın fransa lokasyon hem ddoc için kullanın hemde bir adet ip killer sunucu yapın 450 kişiyi 2 . günüm bugün fake haber ile yaptım.

yok o konularda bilgim var kardeşm eyw makina kiralam kistmeoyurm sadece isteğdim zaman arkdşaın netini kessem yeter loıc olursa sıkıntı yok tmm haber fakesi 2 gudne 450 ksaırosa iyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.