Botnet arıyorum elimde olan paylaşabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ewRe37

Yeni üye
26 Tem 2012
1
0
Öncelikle Selamun Aleyküm Ve Hayırlı Ramazanlar Arkadaşlar,Abiler,Ablalar Botnet Denilen Bir program var ama kimsede yok galiba eğer birisi verebilirse duacısı olabilirim Hayırlı Ramazanlar Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

euroobet

Yeni üye
30 Tem 2012
3
0
elinde sağlam çalışan botnet varsa lutfen bana ulaşsın fiyatta her türlü anlaşırız yeter ki sağlam saldırı yapabilen bir program olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
adam botnet istemiş sen wordpress botu veriyorsun :D ,
kardeşim botnet öyle tek programlık bişey değildir belirli bir ağ üzerine kurulur ve ordan yönetilir.
o yüzden bulamazsın hele burda hiç bulamazsın hazır botneti ancak oluşturma programını bulursun trojan gibi onlarda bi işe yaramaz. sen biraz bekle ben 1 2 haftaya stabil bi botnet paylaşacağım.

byd3ly

Yeni üye
31 Tem 2012
5
0
1500 tl maaş

belirteceğim bir kaç siteyi ; ben harbiden çökertebilirim, veya zarar verebilirim diyen botnet çiler lutfen bana ulaşsın,

belirteceğim sitelere zarar verebiline 1500 tl maaş verilecektir

belirteceğim sitelerde legal siteler değil,,

ulaşmak isteyen MSN : [email protected]

Er0in

Katılımcı Üye
8 Şub 2011
404
1
System32
botneti yapacaksan kendin programla başka yerden indirirsen sende zombi oluyorsun :) legal bir siteye saldırdığnda ve ya başka biri botnetle saldırdığında sende suç işlemiş oluyorsun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.