Botnet Kodlama

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
211
97
nijerya
Merhaba,
İçinde DDoS özelliği olan bir rat builderi ile birkaç kişinin bilgisayarını ratladim.
Merak ettiğim şey bunları nasıl bir programa dökeriz?
Mesela belirlediğimiz bir yazıyı girdiğimizde tüm bilgisayarlar belirtilen adrese DDoS atsa bildiğimiz botnet yani.
Bunu nasıl kodlariz veya forumda buna yardımcı olucak bir konu var mı?​

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,883
796
lihtgTHT.php
Merhabalar, aşağıdaki konu işinize yarayabilir. İyi forumlar dilerim.

freebsd

Üye
24 Nis 2020
53
9
1- kendin manuel ratlayarak bunu yapmana gerek yok, böyle bir şey düşünüyorsan c2 server mantığını anlaman ve kurman lazım, offshore vps kiralaman lazım
2- botnet türü bir şeyler düşünüyorsan, mirai botnet'i araştırabilirsin
3- bakış açını değiştir

örnek videolar aşağıdaki gibi, buradan yola çık

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
211
97
nijerya
1- kendin manuel ratlayarak bunu yapmana gerek yok, böyle bir şey düşünüyorsan c2 server mantığını anlaman ve kurman lazım, offshore vps kiralaman lazım
2- botnet türü bir şeyler düşünüyorsan, mirai botnet'i araştırabilirsin
3- bakış açını değiştir

örnek videolar aşağıdaki gibi, buradan yola çık

Anladım dediklerinizi. Ben direk kendim de yapmak istiyorum insanları ratlayip bunları programa çevirmek istiyorum c++ öğrenmem gerekli değil mi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.