Botnet Kullanmak İsteyenler Bu Hostt'u Kullanabilir

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
DNS'ler yerleşmemiştir.. Büyük ihtimalle yarına ftp de çalışır hale gelir.

zip olarak upload edilebiliyor bütün site, bir wordpress kurdum...

Uzun zamandır adam gibi, 0'dan C# öğreten bir site yapmayı planlıyordum. Buradan başlayayım, sonra normal domain'e geçerim..

Projeye başlarsan haberdar et :D

//Edit: Zip olarak yükleyip klasörden çıkarttığınız zaman hiçbir sıkıntı olmuyor. Eline sağlık.

Son düzenleme:

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
ben madness kurdumda config.php ye yetki vermeliyim CHMOD 666 olması lazım ama ben file manager'den bulamadım Cange Permissions'u. Ftpdende girmiyor bağlanamıyor. şu yeni File Managerde Change Permissions varmı yoksa yokmu ?

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
Beyler nasıl net hızı site üzerine ddos saldırı scripti kurcam yani denicem hızı nasıl
Dipnot : hocam verdiğin botnet nasıl stabil mi iyi vuruyor mu araştıracam sanada sormak istedim

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
ben madness kurdumda config.php ye yetki vermeliyim CHMOD 666 olması lazım ama ben file manager'den bulamadım Cange Permissions'u. Ftpdende girmiyor bağlanamıyor. şu yeni File Managerde Change Permissions varmı yoksa yokmu ?

Ustam ssh client çalışıyor.. Ondan yaparsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.