Botnet programı yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SANTO37

Üye
13 Eki 2007
154
0
Arkadaşlar uzun süredir cs serveri kiralıyorum.ilk serverimde birisine ortak oldum 1.5 ayda benden 400 ytl aldı ve bana serverin paneli diye başka işe yaramaz bi server panelini verdi kısacası benden hem hak etmediği parayı aldı hemde bana başka bir serverin panelini vererek beni kandırdı.Kısacası çok kötü bi kazık yedim ve bu bana evlat acısı gibi koydu şimdi ise intikam almak istiyorum.Bu kişinin serverini nasıl çökerte bilirim botnet programını önerdiler ama nette adam gibi saglam bi program bulamadım eger bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olsursa sevinirim.

Atayy

Yeni üye
2 Şub 2009
4
0
botnet ßen az ßucuk anliyorum visaul ßasicten exe en yazilir we mİRC Serwerlerinde yönetirsin
orneğin komutlari bunlar
!clone load irc.saldracakserver.net 6667
!clone join #kanal -- girecegi kanal
!clone part #kanal -- Ckacag kanal
!clone regle -- nick sifreler
!clone flood #kanal -- kanala flood yapar
!clone flood1 #kanal -- kanala flood yapar daha etkili
!clone flood nick -- nick flood yapar nicki drr
!clone flood1 nick -- nick flood yapar nicki drr daha etkili
!clone msg #kanal Msj -- kanala msj yazar
!clone msg nick msj -- nicke msj yazar
!reklam Reklam yaz
!nreklam - Reklam gsterir
!q Server -m irc.Reklamatlacakserver.net --- -m koymazsan botlar lr
!q exit botlar serwerden ckarr
!identclone adres 6667 4 ident

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.