botnet- servere saldırı programı arıyorum

hakkingg

Yeni üye
5 Ocak 2013
20
0
Beyler Counter Strike 1.6 Serverine saldırabileceğim, adam gibi bir botnet-saldırı programı önerebilirmisiniz? güçlü bişey olacak ? Adam ipi yazıyor hayvan gibi ping saldırıyor. Çok fazla lag yaratıyor, böyle bir program bulabilir misiniz? evet komutanlarım bekliyorum.

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
Böyle bi program bana çok lazım önceden mesela oyunsunucum server örnek ip 255.255.255.1

CMD

ping komutu
ping -t -l 700 255.255.255.1 diyerek deli gibi ping atılıyordu artık oyun sunucuları buna karşı onlem aldı.

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
5 Dolara Serverler Var Ama Kapanıyor 2 Gun Sonra Eyer Kalıcı Olsun Dıyorsan Ozelden Sitenin Adını Atarım Ordan Alırsın Makınanı Oynucaz Sw Lernın Hepsını Kapttım :) Oyunyonetıcsıde Yurt Dışına Kapalıydı Yapmadım Onada Vpn Express Programı var Onu Lınux Seklınde Kurp Ipyı Sabıtelyıl Saldıroyrum Oda Fazla etklı Olmuyor Ip Banlıyorlar 2 3 Saldırı sonrası :) Cs 1.6 Server Kapatmakta ustume Yoktur :) Kolay Gelsın :)

Night67

Üye
26 May 2014
223
0
İsveç
Beyler Counter Strike 1.6 Serverine saldırabileceğim, adam gibi bir botnet-saldırı programı önerebilirmisiniz? güçlü bişey olacak ? Adam ipi yazıyor hayvan gibi ping saldırıyor. Çok fazla lag yaratıyor, böyle bir program bulabilir misiniz? evet komutanlarım bekliyorum.

Hocam benimde counter 1.6 serverim var belalim çok ama kimseye saldiri felanyapmadim :D bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.