Botnet zombi kasma

Pascha50

Yeni üye
22 Nis 2015
16
0
Arkadaşlar ilk kez botnet deniycem oluşturdum herşeyi virüsün adını değiştirdim bi programın patch dosyası gibi arkadaşa verdim çift tıkladı bişey olmuyo filan dedi geçiştirdim ama kurbanlarda hiç artış olmadı ismini değiştirdim diye mi oldu veya crypter kullandım onu da ilk defa kullandım neden oluyo yardım ederseniz sevinirim

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Kullandığım bozkurt botnet crypter ise uzman crypter şu linkteki :http://www.turkhackteam.org/undetected/746340-uzman-crypter-fud-all-system-yeniden.html

az önce birine daha denedim yine olmadı
Şuan senin pc ye virus girdi ozaman saten bozkurt botnet cok eski ve buglu zeus botnet kur kurabilirsen ve crypter yapmayi ogren kardesim uzman crypteri 29 anti yakaliyo patladi yani o arkadasina atigin virusu onun anti programi silmistir antisi kapaliysa pc ye reset atmistir anti de silmis tir botnetede kurban gelmemistir.

Pascha50

Yeni üye
22 Nis 2015
16
0
Şuan senin pc ye virus girdi ozaman saten bozkurt botnet cok eski ve buglu zeus botnet kur kurabilirsen ve crypter yapmayi ogren kardesim uzman crypteri 29 anti yakaliyo patladi yani o arkadasina atigin virusu onun anti programi silmistir antisi kapaliysa pc ye reset atmistir anti de silmis tir botnetede kurban gelmemistir.

Diğer botnetler karışık geldi yapamadım denediğim pclerde antivirüs yoktu fudlamak için başka önereceğiniz bi program var mı peki ve bide virüsü atıyorum tıklıyorum sadece pcsine yerleşmesi yeter mi açması lazım dimi onu

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Diğer botnetler karışık geldi yapamadım denediğim pclerde antivirüs yoktu fudlamak için başka önereceğiniz bi program var mı peki ve bide virüsü atıyorum tıklıyorum sadece pcsine yerleşmesi yeter mi açması lazım dimi onu
Ed ona tiklamasi gerek kardesim sitelerden indirdigin crypter ler patlak yada patlar patlicak yani lendin yapman lazim war botneti kur kurmasi kolay

niezontheworld

Yeni üye
28 Ocak 2015
39
2
Zerocooll birşey sorucam bedava hostinge kurunca ömrü çok kısa oluyor botnetlerin banlayabiliyor hostingler kurban kastıgında boşa gidiyor sıkıntı olmazmı bu sence ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.