boy uzatma ve fitness hknda

Thtarslani

Üye
23 Ağu 2017
238
0
beyler bayanlar nolur bakın benim boyum 1.66 yaşımda 17 son bir haftadır boy uzatma formülü kitabını aldım ve son bir haftadır düzenli olarak boy uzatma hareketlerini yapıyorum 1 hafta sonunda halan boy atamadım ama duruşum baya bir değişti uykuma beslenmeme son derece dikkat ediyorum biraz kilom var biraz dediğim 75 falan onları eritmek içinde fitnesa başladım işte kendime hazırladığım ustaca programlarla günlük hem fitnes hemde boy uzatma hareketleri gerilme esneme hareketleri yapıyorum ben bunları 1 haftadır eksiksiz düzenli bir şekilde yapıyorum

şimdi sorum yani fitnees yapmam boy uzamama engel olmaz dimi bazı hareketler oluyor plank mesela 30-40 saniye plank yapıyorum günlük mekik şınav falan filan işte bunlar bi eksi durum oluşturmaz dimi beyler ?

Thtarslani

Üye
23 Ağu 2017
238
0
Profesyonel görüş alsanız daha olacaktır. Burada büyük "ihtimalle" kulaktan dolma bilgiler verilecektir sizlere.

ya dostum fitnes işi androiddeki bir programa göre yapıyorum yani 30 günde fit inceliyebilirsin yani baya bir kiloda verdim bu hareketler sayesinde

egzersizleride kitaba göre yapıyorum ve duruşumu düzelttiğini gözlemledim ilk haftada baya güzel kaliteli hareketler var bunun yanında yastıksızda uyuyorum yani bildiğin ıkına ıkına çabalıyorum

tek merakım ikisi birbirlerine çakışmaz dimi yani ikisinide sürekli yapıyorum fitnes boya engel olmaz diye biliyorum ben

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
1
26
ya dostum fitnes işi androiddeki bir programa göre yapıyorum yani 30 günde fit inceliyebilirsin yani baya bir kiloda verdim bu hareketler sayesinde

egzersizleride kitaba göre yapıyorum ve duruşumu düzelttiğini gözlemledim ilk haftada baya güzel kaliteli hareketler var bunun yanında yastıksızda uyuyorum yani bildiğin ıkına ıkına çabalıyorum

tek merakım ikisi birbirlerine çakışmaz dimi yani ikisinide sürekli yapıyorum fitnes boya engel olmaz diye biliyorum ben

Bilinçsiz ilaç kullanmak gibi olur bizim söylediklerimiz size. Yanlış yönlendirmek istemeyiz.

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Boy dediğin yediğine içtiğine bakar günlük sabahları 3 yumurta ye ve süt iç somon balığının siyah bir tarafı var adı hatrımda değil kusura bakma onu ye annen ve babana söylersen bilirler bunları düzenli yap spor olarak basketbool çok oyna voleybol da işini görür ama voleybolda hep arkada kal ve zıpla en yükseğe zıplayana kadar zıpla bacak kaslarını etkiler kemiklerin gelişir bunları her gün düzenli halledersen 3 aya kadar 1.85 olursun.

Thtarslani

Üye
23 Ağu 2017
238
0
Boy dediğin yediğine içtiğine bakar günlük sabahları 3 yumurta ye ve süt iç somon balığının siyah bir tarafı var adı hatrımda değil kusura bakma onu ye annen ve babana söylersen bilirler bunları düzenli yap spor olarak basketbool çok oyna voleybol da işini görür ama voleybolda hep arkada kal ve zıpla en yükseğe zıplayana kadar zıpla bacak kaslarını etkiler kemiklerin gelişir bunları her gün düzenli halledersen 3 aya kadar 1.85 olursun.

zaten 166yım abartmadınızmı hocam :D

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Merhaha Spor boyu kısıtlıyor diye biliyorum fakat basketbol a giderseniz sürekli oynarsanız boy uzaması olur boy uzaması için kırmızı et pekmez süt yoğurt gibi yararlı yiyecekler tüketmelisin.Bir arkadaşıma hangi doktora gitti ise hep böyle dediler.

Hooxer

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,162
0
Ötüken
Dostum Sporcuyum Spor İle Alakası Yok Boy Uzamasının Boy Uzamasının Tamamen Biyolojik Olarak Anneden Doğduğunda Farklı Bir Hormon Salgılanır Adını Unuttum Bu Hormonun Fazlası Boy Uzamasına Azıda Boy Kısalığına Yol Açar Boyun Kısaysa Kaderine Razı Gelmen Gerek Beya 5-10 cm uzasın istiyorsan yıllarca basketbol oynamalısın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.