Böyle 1 kız arkadaşınız olsa ne yapardınız?

kraal

Yeni üye
18 Tem 2007
36
0
ben çok isterdim yaw ama aldatınca ne olacak bilmiyom aldatmam ama aklıma geldi bu kadını kocası aldatırsa ne olacak bilmiyorum

Mert_R6V2

Üye
4 Kas 2008
142
0
Bu dünyanın en uzun kadını kendısı Rustur Milliyet.com un haberınde okudum en uzun kadınla en kısa ınsan yanyana geldı dıye kendısı nı bı merdıvene uzanmış gördum hayrete düşmüştüm Vallaha Bu benım olsa günlük adam dövdürürüm ay buna yatma teklifide edılmezkı aniden çakar makar ölürüz.

P4thf1nd3R

Yeni üye
28 Eki 2008
37
0
Böyle bi kıc arkadaşım olsun isterdim baksana her şeyi bol amma bu kız yatakta üste çıkmıycak yoksa vay halime ... :)

EŞKİY A DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.