Böyle birşey Geldi Aklıma Sizce Nasıl?

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Arkadaslar Smdı Ben Bu Islerden Pek Anlamam Fakat Aklıma Durup Dururken Birşey Geldi.
Ben Vds Kullanıyorum Internetım Daha Dogrusu Upload Hızım Yaptıgım İşte yetersız Oldugu Icın,Birden Bire Aklıma Şu Geldi
Cmd den Sitelere Saldırılıyo Dıye Duymustum Birden FAzla Cmd Acıp SAldırılıyomus Programları Falan Filan Varmıs.
Olay şu Bızım evımızdekı 8mbps 10mbps 4 mbps lik internetlerle genelde pek bir sonuc alınamıyo bende vds yı kullanırken dedım bı bakıyım bu adamlar ne kullanıyo speedtest e girip baktıgımda
Download hızı : 100Mbps
Upload Hızı : 100Mbps Çıktı.

Bu Vds leri Kullanıp Saldırı Yapıldıgında Sizce Çok Etkili Sonuc Alınamazmı?

-------
Dediğim gibi Benım Bu İşlerle Alakam yok Sadece Aklımda Kalan Soruyu Paylaşmak İstedim.
Maksat Akılda Kalan Sorular Açıklansın Gönüller Bir Olsn
Neyse Yeter bu Kadar :D
------

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
https://zrh.cloudsigma.com/ui/#/
Güle Güle Kullanın

Dip Not : üye olurken msn adresını gmail , wındowslive , hotmail gibi olusturmayın bazen ızın vermıyor besiktas.li diye googlede aratın ılk sıteye gırıp o adresten alın yada denemedm ama tutku.com danda o uzantılı bır maıl alınabılıyomus gmaıl ı deneyın sonra olmazsa dıgerlerıne bakarsınız.
Üyelikte Kendı cep numaranızı kullanın cunku onay sms ı gelıcek ve telefon numaranızı gırerken basına +90 yazıp öyle girin kabul etmıyor.

efref06

Katılımcı Üye
27 Tem 2013
845
0
https://zrh.cloudsigma.com/ui/#/
Güle Güle Kullanın

Dip Not : üye olurken msn adresını gmail , wındowslive , hotmail gibi olusturmayın bazen ızın vermıyor besiktas.li diye googlede aratın ılk sıteye gırıp o adresten alın yada denemedm ama tutku.com danda o uzantılı bır maıl alınabılıyomus gmaıl ı deneyın sonra olmazsa dıgerlerıne bakarsınız.
Üyelikte Kendı cep numaranızı kullanın cunku onay sms ı gelıcek ve telefon numaranızı gırerken basına +90 yazıp öyle girin kabul etmıyor.

sağolasn krdeş

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
Ben Zaten Saldırı İşlerine bulaşmıyorum Sadece Aklıma Böyle Birşey Geldi Kendı Evınde Ugrasan Varsa Yol Gösterici Olur Belkı :D

bide o iş o kadar kolay değil o adamlar salak değil şirket kurmuş öyle kendilerini kullandırmazlar,kullanırsanda ertesi gün polisi bulursun kapında :D daha basit yollar var ddos ile siteleri darma duman etmenin ama açıklamayım kötü amaçlı işleri öğretmeyi sevmem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.