Boyutunu bozmadan resim nasıl küçültürüm

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
Arkadaşlar sitem için bi logo yapıldı ancak logo boyut 3k ben bunu küçültme ye çalışıyorum wordpress için kullanıcam 190x90 veya diğer boyutlar için kullanıcam nasıl yaparım boyut azda olsa bozulacaktır elvette ama Photoshopda bir türlü yapamadım. Yardımlarınızı bekliyorum

dejavu178

Üye
24 Eki 2012
154
0
İstanbul
Photoshop > image size kısmına girip resolution kısmını 300 yapıp width kısmına 190 yazıp bir deneyin baskıya görsel hazırlarken çözünürlüğün bozulmaması için resolution kısmını 300 yapıyoruz normalde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.