bozuk php scripti

Cresq

Yeni üye
29 Eki 2014
40
0
20
Izmir
Arkadaşlar hepinize merhaba, elimde bir script var herşeyi düzgün fakat içeride açıklar var tek bir kod ile istedikleri kadar para çekebiliyorlar.
Depolama miktarını aşıyor scriptin içinde baya açık var yardım eder misiniz acaba
https://dosya.co/fx74qq37s4bw/Bozuk.rar.html
Yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim.
Çiftlik bank scripti bu aslında ama ben yatırım kısmını kaldırıp siteme koymak istiyorum fakat scriptte dediğim gibi kümes depolamasını falan aşıp istedikleri kadar hayvan barındırabiliyorlar
Yoksa çok güzel script.
Yardımlarınızı bekliyorum dostlar
php version; 5.4

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Arkadaşlar hepinize merhaba, elimde bir script var herşeyi düzgün fakat içeride açıklar var tek bir kod ile istedikleri kadar para çekebiliyorlar.
Depolama miktarını aşıyor scriptin içinde baya açık var yardım eder misiniz acaba?
https://dosya.co/fx74qq37s4bw/Bozuk.rar.html
Yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim.
Çiftlik bank scripti bu aslında ama ben yatırım kısmını kaldırıp siteme koymak istiyorum fakat scriptte dediğim gibi kümes depolamasını falan aşıp istedikleri kadar hayvan barındırabiliyorlar
Yoksa çok güzel script.
Yardımlarınızı bekliyorum dostlar

Var tabii.. Adamlar açık açık değişken adını da $hacker yapmışlar.

Yarın yardım ederim.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Aslında anlaşılıyor ama belki bir yerde kurnaz davranmışlardır. Üstad ben hala ofisteyim ve önemli bir projenin gösterimi yarın. Yarın izinliyim, toplantıya katılmayacağım. O zaman hallederiz.

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
php 5.6 veya hangi sürüm script altında belirtilmiş mi tam olarak acep, 7.2 de patladı :trl
edit: 5.6 da oradan buradan patlak vermeye devam ediyor...

Son düzenleme:

Cresq

Yeni üye
29 Eki 2014
40
0
20
Izmir
php 5.6 veya hangi sürüm script altında belirtilmiş mi tam olarak acep, 7.2 de patladı :trl
edit: 5.6 da oradan buradan patlak vermeye devam ediyor...

valla kanka ben 5.4de sitede çalıştırdım tuttu falan site baya bi baktım adamın biri 1 dakikada 230 hayvan almış dedim bari atayım buraya olcak iş değil

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Üstad kusuruma bakma.. Dün 3:40'da çıktım ofisten - sabah 3:40 yani, şimdi 11'de geri döndüm. Başımı kaşıyacak vaktim yok, ekstra aksaklıklar çıktı.

En azından güncellemiş olayım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.