Bozulan usb kablo

LuckyHack

Üye
14 Mar 2017
93
0
Selamün aleyküm iphone 5 s kullanıyorum orjinal kablosu bozuldu ttec marka aldım oda bozuldu bu hafta 20 tlye daha kalın bi kablo aldım o bozuldu en son 7 tlye bi kablo aldım oda şimdi bozuldu hep uç kısımlarındaki demir bozuluyor bu telefon danmı kaynaklıdır yoksa benmi yannış kullanıyorum?

The Precarious

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
815
0
10 Kasım itibariyle iPhone aksesuarları BİM’den satın alınabilecek.

Buradan 1 tane USB Kablo al :)

fft16_mf10170216.Jpeg

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
903
6
The World
Sevgili KardeşimTavsiyelerimi Dinlemen Dileğiyle
1)Kabloyu Toplarken Fazla Sarma
2)Kablonun kırılmaması için iki tarafı ucundan 5-10 cm genişliğinde sar
3)Kalemin içindeki yayı çıkart ve içine geçir daha sonra pense ile uclarını sık
4) Anlamadıysan ö.m den Mesaj At Açıklayıp Yardımcı Oluyum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.