Brackets site giriş sayfası hata?

16 May 2023
139
2
42
23
TÜRKİYE
Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra bir kere daha yazılıma başladım. Nasıl yapıyorum diye test etmek için ve bir yerde takıldım;
Yaptığım sitenin fotoğrafı:
gtahljj.jpeg

Yaptığım aayfa bu herşey normal gibi ama bozuk siteyi açtığımda üstteki sign ine basınca alt taraf değişmiyor üst de altta log in oluyor ve sonra birdaha basınca üst de altda sign in oluyor ikisi aynı anda ilerliyor ama ben şöyle istiyorum; üst taraf sign in alt taraf login üst tarafa basınca üst log in alt sign in. Umarım anlamışsınızdır. Yardımlarınız için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.