brute force dışında hack yapma

selena1

Yeni üye
9 Mar 2016
29
0
selamlar ,brute force dışında hack ile bilgi almak istiyorum brute forcela bir kaç site ekledim diğer yöntemlere geçmek istyorum ama başarısız oldum.sql injection ve exploit kullanmaya çalışıyorum ama olmuyor.sql injectionda ya admin panelini bulamıyorum yada hashlanmış bir şifre buluyorum ve kıramıyorum şifreyi.siz nasıl okadar site hackliyorusnuz anlamıyorum.sqlmap sqldumper havij kullanıyorum.exploitleride denedim ama googlede sayfalarca siteyi test ettim bir tane bile hackleyecek site bulamadım.yardımcı olurmusunuz???

hc418

Üye
1 Nis 2016
207
0
Programa bağlı kalmadan hack yapmak istiyorsan açık kaynak kodlu sitelere yönelmelisin. Wordpress, Joomla ve Mybb adına Upload açıklarına yönelik birçok açık vardır.

selena1

Yeni üye
9 Mar 2016
29
0

selena1

Yeni üye
9 Mar 2016
29
0

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Brute kullaniyorsan guncel kelimeler kullan onlari istedigin dile cevir (author/admin) i kullandiginda kullanici ismi admin olanlari bulur hello word kullanirsan kullanici ismi admin olmayanlarida bulur bos yere ugrasirsin

sqlmap kullaniyorsanda guncel dorklari bulman gerekir ama internette bulacaklarinin cogu somurulmus tur :) hedef site hacklemen gerekir xss aciklarini kullanmayi ve sizmayi ogren

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.