Brute Force Hata Yapabilir mi?

werbinich

Üye
10 Tem 2015
173
0
İzmir
selamun aleyküm tht ailesi
mümkünse 2 sorum olucaktı:

1- brute forceda bi olayla karşılaştım. arama sonucunda bana adının ve şifresinin admin olduğunu söylediği 2 site buldu. ikisi de çin sitesiydi.çeviriden deneyerek buldum. fakat wp panelden giriş yapamadım. kullanıcı adı ve şifreleri kabul etmedi. çince olarak da denedim ama olmadı sizce sorun ne olabilir? brute force yanlış yapar mı?

teşekkürler... :RpS_smile:

c0mpert0s

Üye
29 Haz 2015
63
0
BruteForce şifreyi %100 bulucak diye birşey yok deneme yanılma yoluyla yapıyor sonucta ve bulamadıgı sitelerin bazılarında admin admin olarak gösteriyor cok başıma geldi.

ZD11

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
319
0
Konya
Alakası yok, sadece Çin sitelerinde mevcut bu sorun. Uzun zamandır Brute Force kullanıyorum 1 kere bile yanlış verdiğini görmedim. Çinlerin klavye kombinasyonları farklı olduğu için brute force ne verirse versin giremezsin.

BerQueen

Uzman üye
16 Tem 2014
1,606
0
Karaköy
selamun aleyküm tht ailesi
mümkünse 2 sorum olucaktı:

1- brute forceda bi olayla karşılaştım. arama sonucunda bana adının ve şifresinin admin olduğunu söylediği 2 site buldu. ikisi de çin sitesiydi.çeviriden deneyerek buldum. fakat wp panelden giriş yapamadım. kullanıcı adı ve şifreleri kabul etmedi. çince olarak da denedim ama olmadı sizce sorun ne olabilir? brute force yanlış yapar mı?

teşekkürler... :RpS_smile:

Düşük bir ihtimal yanlış verebilir fakat bu sorun çin sitelerine özel. Klavye farkından kaynaklanıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.