⭐Brute Force ile site düşürmek ⭐\\Quiklav

IDEATHI

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
998
0
Şanlıurfa
Konu Cidden Yeni Başlayanlara Yaralı ..
Eline Ve Klavyene Sağlık ...
Anlatımında Gayet Güzel Olmuş Hocam ..
Böyle Konuların Devamını Bekleriz ..

DeciSion

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
378
0
Sık Kullanılanlara Ekledim Elbet Bir Gün İşime Yarıyacak Ellerine Sağlık :) - İYİ FORUMLAR :trl

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Elinizin Emkelrine Sağlık Komutanım,Hem Programlar Hemde Nasıl Yapıldığını Öğretim,Birçok Kişinin İşine Yaracak Bir Konu(Benim Bile İşime Yarayacak:trl:D)

Başarılarınız Daim Olsun İnşallah

EndLoss22

Yeni üye
21 Nis 2016
39
0
Ankara
Eline Sağlık ama ben şunu anlamadım ben türk-altay v2.0 kullanıyorum arama motorunda site araması bittikten sonra sitelere göz attığımda türk hack team ,vatan vs.türk siteleride çıkıyor ben bunları brute forceye aktardığımda türk sitelerinede saldırır ve başıma iş alırım diye korkuyorum bun asıl olcak bi yardımcı olur musunuz?

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Eline Sağlık ama ben şunu anlamadım ben türk-altay v2.0 kullanıyorum arama motorunda site araması bittikten sonra sitelere göz attığımda türk hack team ,vatan vs.türk siteleride çıkıyor ben bunları brute forceye aktardığımda türk sitelerinede saldırır ve başıma iş alırım diye korkuyorum bun asıl olcak bi yardımcı olur musunuz?

Aksine Sen Şifreyi Bulursun,Sonra Direk Admine Şifreyi Gönderirsin "Şifreni Değiştir Buluna Biliyor"Diye

Bak Bir Türk Sitesinin Açığını kapattın,Eğer Zarar Vermessen Saldırmış Olmassın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.