Brute force indirmek istiyorum

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,621
440
TBMM
Merhabalar değerli üye brute force çok fazla şeye yapılabildigi için çok geniş bir konu diyebiliriz allah bilir ne yapmak istediniz fakat ne indirdiniz ben genelde terminalden hallediyorum işlerimi bu parrot olur linux terminalleri olur cmd bile olur pentestboxta bunların içerisinde genelde bruteyi cpanel wordpress siteler için veyahut instagram için kullanıyorum lakin bunların bazılarında program bazılarında ise github deposunu kullanıyorum çok geniş bir kavram ne istediginizi tam olarak yazarsınız yardımcı olacağım.

Asgariucret

Yeni üye
31 Tem 2021
8
1
20
Merhabalar değerli üye brute force çok fazla şeye yapılabildigi için çok geniş bir konu diyebiliriz allah bilir ne yapmak istediniz fakat ne indirdiniz ben genelde terminalden hallediyorum işlerimi bu parrot olur linux terminalleri olur cmd bile olur pentestboxta bunların içerisinde genelde bruteyi cpanel wordpress siteler için veyahut instagram için kullanıyorum lakin bunların bazılarında program bazılarında ise github deposunu kullanıyorum çok geniş bir kavram ne istediginizi tam olarak yazarsınız yardımcı olacağım.
Instagram için çalmak vesayri şeyleri yapmam sadece kendimi denemek istiyorum kendi hesabım üzeri saldırı yapicam zaten ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

xKemikkiran

Katılımcı Üye
22 Haz 2020
471
227
Zararlı yerlerde - Aydın
Öncelikle merhaba
Anladığım kadarıyla instagram hesabınıza Brute force aracı arıyorsunuz
Size Hydra önerebilirim çünkü eğer instagram değil de Facebook için Brute force isterseniz program değiştirmek zorunda kalmazsınız alışmanız daha kolay olur

Ayrıca 50 den fazla protokol desteklediği için eğer keyword kaliteli ise çokça hesap hackleyebilirsiniz

Sosyal mühendislik ile birleştirir iseniz çok
geniş bir yelpazede hesap hackleyebilirsiniz

Dipnot: Hydra en çok kullanılan Brute force aracı olduğu için öğrenmenizde fayda var
Dipnot2: kurulum için git clone GitHub - vanhauser-thc/thc-hydra: hydra
Ardından apt-get install hydra
İyi günler

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
336
Localhost
İstedim sistemi Windows 10 ve Instagram üzeri kullanicam

Tekrardan Merhaba;

Windows için geliştirilmiş pek brute force aracı yok. Windows için şu makaleyi inceleyebilirsiniz. Onun yerine GNU/Linux tabanlı bir işletim sistemine geçmenizi ya da eğer telefonunuzun andorid ise Termux isimli uygulamayı Play Store üzerinden indirerek orada brute force araçlarını kullanmanızı öneririm. Şayet böyle yapmak istiyorsanız bu makale size yardımcı olacaktır.

İyi Forumlar..

1923ruhu

Yeni üye
31 Tem 2021
18
4
26
Brute Force dediğiniz saldırı işlemi linuxsuz yapılmıyor mu ? Windows üzerinden hiç bir şey yok galiba.

Air Raid

Üye
17 Tem 2021
145
39
E

ee3

Ziyaretçi
Öncelikle merhaba
Anladığım kadarıyla instagram hesabınıza Brute force aracı arıyorsunuz
Size Hydra önerebilirim çünkü eğer instagram değil de Facebook için Brute force isterseniz program değiştirmek zorunda kalmazsınız alışmanız daha kolay olur

Ayrıca 50 den fazla protokol desteklediği için eğer keyword kaliteli ise çokça hesap hackleyebilirsiniz

Sosyal mühendislik ile birleştirir iseniz çok
geniş bir yelpazede hesap hackleyebilirsiniz

Dipnot: Hydra en çok kullanılan Brute force aracı olduğu için öğrenmenizde fayda var
Dipnot2: kurulum için git clone GitHub - vanhauser-thc/thc-hydra: hydra
Ardından apt-get install hydra
İyi günler
install yaptım indirildi sonra ne yapacagım brute force attack"ı etkinleştirmek için /açmak için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.