Brute Force Reboot Sürüm //Videolu anlatım

Sizce Sabite Alınması Gereken Bir Konu mu?

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Arkadaşlar Selamın Aleyküm. Bu videoda sizlere Bir üyemizin dün paylaşmış olduğu Brute Force Reboot Sürümünün kullanımını göstermeye çalıştım. Umarım anlatabilmişimdir. Saygılar...

Video
Link1
Link2
Virustotal

Moderatör tarafında düzenlendi:

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8
Ellerine Sağlık +++

CMS den farkı nedir?

Hangi admin sayfalarında brute force yapıyor ..

CMS = /wp-admin /administratör/index.php tarama yapıyor...

exebat234

Yeni üye
21 Tem 2015
38
0
Arkadaşlar Selamın Aleyküm. Bu videoda sizlere Bir üyemizin dün paylaşmış olduğu Brute Force Reboot Sürümünün kullanımını göstermeye çalıştım. Umarım anlatabilmişimdir. Saygılar...

Video
Link1
Link2
Virustotal

Bu BruteForce'da Bir Terslik var Konuyu Açan bendim Reboot'un fakat bir süre sorna farkettim ki ve arkadaşlarımdan duyduğuma göre Crack'i Sorunluymuş Çıkan Good Accounts'ları sanırım duyduğuma göre Şifresi ve K.Adı admin olmayan siteleri Kendi İçine Gömüyormuş bize göstermiyormuş Sanırım tek çare Yeni Crack Beklemek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.