Brute Force sorunu

16 Eki 2013
247
0
Merhaba arkadaşlar ben dorkları kendimde yazdım programla da yazdırdım yani sonuç olarak 2 gündür 1 kere bile şifre bulamadım bir sitenin bile acaba sorunmu var yoksa yani bir çözüm yolu önerirmisiniz daha önceden oluyordu şu an 1 tane bile admin pw yok eğer sizin varsa çözümünüz paylaşırsanız sevinirim.

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
Çok fazla site koyuyor, şifre koyuyor olabilirsin çok uzun taramalar yaptırıyor olabilirsin, program buga giriyordur veya bağlantı ayarlarında sorun var, yani dorklarıda değiş derim, belki de tam tersi wordlist lerin yani pass list ve user listlerin kötüdür sitelerde mevcut olmiyan şifreleri deniyorsun.

16 Eki 2013
247
0
öyle düşündüm bende ama sabit işte amin admin1 gibi şeyler dorkları zaten her seferinde değiştirerek taratıyorum bağlantı hızım çok şükür iyi ama anlamış değilim neden olduğunu

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Kardeşlerim tabiki kısa sürede tamamen ögrenemezsiniz.Ama siz başlayın yakında tim kurulacak bununla ilgili forumda takipte kalın yayınlanınca kayıt olursunuz.Bende orada olacağım...
İYİ FORUMLAR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.