Brute Force Yardım Lazım

hc418

Üye
1 Nis 2016
207
0
Dorkları nasıl değiştiricem.Yardım ederseniz sevinirim...

misal; wp-content/merhaba gibi girilen yazılar dorklardır. Bu girdiğin dorklar doğrultusunda siteleri buluyorsun. Benim demek istediğimde 'merhaba' kısmının olduğu bölümlere Çince yazılar giriyorsan %95 oranında hatalı sonuç alırsın Brute Force programının bir hatası.

TheQualio

Yeni üye
5 Nis 2016
38
0
misal; wp-content/merhaba gibi girilen yazılar dorklardır. Bu girdiğin dorklar doğrultusunda siteleri buluyorsun. Benim demek istediğimde 'merhaba' kısmının olduğu bölümlere Çince yazılar giriyorsan %95 oranında hatalı sonuç alırsın Brute Force programının bir hatası.

Teşekkürler farklı dillerde denerim.

TheQuesz

Uzman üye
12 Mar 2016
1,769
2
God Mount
1.Konunu Yeri Yanlıs
2 Sorunu Cevaplayim

'Deep Kardesımızın Yaptıgı Dork Makerı Kullanıp Dork Makerin Urettigi Dorkları Aramam0t0runa Yazıp Taratırsa Ve O Siteleri Kaydedip Bruteforce Yaparsan İşte Düzelir Joomla Sitelerine Girmene Gerek Yok Sana Wp Lazım Wp Dork Örnegi;

(author/admin)Kelime

TheQualio

Yeni üye
5 Nis 2016
38
0
1.Konunu Yeri Yanlıs
2 Sorunu Cevaplayim

'Deep Kardesımızın Yaptıgı Dork Makerı Kullanıp Dork Makerin Urettigi Dorkları Aramam0t0runa Yazıp Taratırsa Ve O Siteleri Kaydedip Bruteforce Yaparsan İşte Düzelir Joomla Sitelerine Girmene Gerek Yok Sana Wp Lazım Wp Dork Örnegi;

(author/admin)Kelime

Konuyu nereye açacağımı bulamadım.Bu arada teşekkürler...

Haakan Soylu

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
815
0
Türk sitelerine hacklediğin zaman bulabilme imkanları var ama şayet yabancı siteleri hacklıyorsan bir sıkıntı olmaz kafana takma
Bu arada konu yeri yanlış , THT yardım merkezine açmalısın böyle konuları .

Hsk

Yeni üye
10 Nis 2016
9
0
Söyleyin bana brute force ile site haclediğimde beni ip numarasından beni bula bilirlermi geride iz bırakmadan nasıl haclerim index atsam bulma şansları varmı

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Merhabalar ;
Brute Force Joomla 2xxx sürümlerini ve çin sitelerini admin admin olarak görmektedir... Yani yanlış buluyor.. wordpresleri ve jomla 1.5 sürümlerine rahatlıkla giriş yapabilirsiniz...

Kullandıgınız dorkları wp üzerine seçmenizi tavsiye ederim . wp/content/themes dorkundan vazgeçin..
(author/admin) deneyebilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.