Brute force...

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
157
Yazdığın dorklar sağlam olacak + 1 site çıksa bile shell atıp serverdeki siteleri masslamaya çalışmalısın olmadı config çek .

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
hahaha kardeş Anka Tim En saglam adamların oldugu bir timdir Her hacklenen site didik didik ediliyor config çekiliyor her siteden anlıcagın 1 siteden 500 site bazen ;)

BlueTyga

Katılımcı Üye
30 Nis 2014
491
0
Ankara
Bak Mesela 60 Dork Yaz Ama 20 20 Ayrı Dillerde Benim Kullandıgım Dork ("author/admin") Ben 18 Bin Site Çıkarıyorum Mesela 3-4 Site Çıkıyor Sheeli Attıktan Sonrada Site Çıkıyor Config Filan Derken İyi Dork Yazmaya Bak Ben Otomatik Dork Verici Kullanıyorum Random Dork

Link:Random Word Generator - Creative online tool to generating words for brainstorming. Buraya Bak 60 Kelimeyi Rahat Cıkararırsın Sonra Bunları 20 20 20 Ayrı Dillere Çevir Mesela Vietnamca Malezya Zulu

asireis

Katılımcı Üye
8 Ağu 2012
272
0
BaK Biraderim Bunlarında Pek Bılgıısı Yok Ordan Burdan Kulaktan Duydukları Shell Falan Fılan Bahsettıklerı Muhabbetın Cogunda Hıcbırı Bıkere Bu yoldan Sıte Hackleyemıslerdır kı zıra Sana Acıkcası Burdan Aradıgını Pekte Bulamazsın Hade Saygılar ..

BerQueen

Uzman üye
16 Tem 2014
1,606
0
Karaköy
BaK Biraderim Bunlarında Pek Bılgıısı Yok Ordan Burdan Kulaktan Duydukları Shell Falan Fılan Bahsettıklerı Muhabbetın Cogunda Hıcbırı Bıkere Bu yoldan Sıte Hackleyemıslerdır kı zıra Sana Acıkcası Burdan Aradıgını Pekte Bulamazsın Hade Saygılar ..

Shell ve kulaktan duyma . Seni bir günlüğüne gruba misafir etsinler. O zaman görürüm seni. Shell dedigin çok zor bisey degil. Hatta hiç değil.

TunahanSemiz

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
304
0
THT
Sen Anka Timi sadece brute force ilemi yapıyor sanıyorsun tabikide değil forumda web & server güvenliği konusu var araştırırsan herşey var orda ben veteran 7 dork yapıcı programı ile günde 4 site düşürüyordum

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Shell ve kulaktan duyma . Seni bir günlüğüne gruba misafir etsinler. O zaman görürüm seni. Shell dedigin çok zor bisey degil. Hatta hiç değil.

Adam bir bakıma haklı.. "Who Am I"dan duyduğunuz saçma sapan terimleri kullanmayın yahu.. Shell, atılan programdır, açık değil.. Sitede File Upload açığı vardır, RFI/LFI vardır, SQL Injection ile shell'i basarsın, çok nadir durumda XSS dosya yazmaya meydan veriyordur, açık odur.. "Shell" açığı diye bir şey yok.

Benim kafam karışıyor "shell shell" dedikçe siz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.