GNU/Linux BruteForce ile alakalı sorum

fpcntr

Üye
24 Ağu 2017
114
1
Los Santos
SELAMIN ALEYKÜM THT AİLESİ BRUTEFORCE DENEN LANET PROGRAMLARDAN AYRI AYRI HATALAR ALIYORUM ÇOK YORDU BENİ İNSTAGRAMA DENEDİM DENEDİM OLMADI ŞİMDİ DE BAŞKA Bİ PULSE.PY ADINDA Bİ YAZILIM İNDİRDİM BU SEFER DE BU HATAYI ALIYORUM ACİLL YARDIM EDEBİLECEK BABAYİĞİT VARSA HEMEN YORUMLARSA SEVİNİRİMM

Exception in thread Thread-1:
Traceback (most recent call last):
File "/usr/lib/python2.7/threading.py", line 801, in __bootstrap_inner
self.run()
File "/usr/lib/python2.7/threading.py", line 754, in run
self.__target(*self.__args, **self.__kwargs)
File "pulse.py", line 120, in setupPasswords
with open(self.wordlist,'r') as passwords:
IOError: [Errno 2] No such file or directory: '/root/Masa\xc3\xbcst\xc3\xbc/sifre.txt'

Moderatör tarafında düzenlendi:

fpcntr

Üye
24 Ağu 2017
114
1
Los Santos
Sifre.txt bulunamafi diyor.Dosya yolunu yanlis girmissin.Ayraclarin bir kismi / bir kismi \ olmus.

yav yok kardeşim her şey doğru düzgün yerinde deli etti beni bu hatayı alıyorum komple python2.7 yi silecem en sonunda

raceback (most recent call last):
File "pulse.py", line 10, in <module>
import threading
File "/usr/lib/python2.7/threading.py", line 697
args=(), kwargs=None, *, daemon=None):

fpcntr

Üye
24 Ağu 2017
114
1
Los Santos
pip install threading

Yine aynı hatayı alıyorum dostum

pip install threading

File "/usr/local/bin/pip", line 6, in <module>
from pip._internal import main
File "/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/pip/_internal/__init__.py", line 5, in <module>
import logging
File "/usr/lib/python2.7/logging/__init__.py", line 43, in <module>
import threading
File "/usr/lib/python2.7/threading.py", line 697
args=(), kwargs=None, *, daemon=None):

threading kutuphanesini yukle.

Linkini atar mısin threading kütüphanesinin bulamadım ben dostum

Moderatör tarafında düzenlendi:

gl0balfox

Üye
9 Tem 2019
228
0
Dostum sen hirbir sey bilmeden set almissin.Soyledigimiz seyleri ya ustunkoru yapiyorsun ya da yapamiorsun.Bence biraz Python ve Linux ogren videolarla felan,birkac site indexle oyle devam et egitim setine.

fpcntr

Üye
24 Ağu 2017
114
1
Los Santos
Dostum sen hirbir sey bilmeden set almissin.Soyledigimiz seyleri ya ustunkoru yapiyorsun ya da yapamiorsun.Bence biraz Python ve Linux ogren videolarla felan,birkac site indexle oyle devam et egitim setine.

Dostum aldığım eğitim setinde ilk başta bu videolar var python eğitimi bunları geçtikten sonra

çok detaylı bir şekilde öğretiyor hack programı uygulama oyun yapmayı falan filan ben bir şeyin

üstünde çalışıyorsam eğer onu bitirmeden başka derslere yok python yok linux falan geçmem zaten

ki Kali Linux kullanıyorum yetecek şekilde de bilgim var zaten sen atabilir misin kütüphanesini

atamaz mısın ?

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
625
5
AZ,Lenkeran
SELAMIN ALEYKÜM THT AİLESİ BRUTEFORCE DENEN LANET PROGRAMLARDAN AYRI AYRI HATALAR ALIYORUM ÇOK YORDU BENİ İNSTAGRAMA DENEDİM DENEDİM OLMADI ŞİMDİ DE BAŞKA Bİ PULSE.PY ADINDA Bİ YAZILIM İNDİRDİM BU SEFER DE BU HATAYI ALIYORUM ACİLL YARDIM EDEBİLECEK BABAYİĞİT VARSA HEMEN YORUMLARSA SEVİNİRİMM

Exception in thread Thread-1:
File "/usr/lib/python2.7/threading.py", line 801, in __bootstrap_inner
self.run()
File "/usr/lib/python2.7/threading.py", line 754, in run
self.__target(*self.__args, **self.__kwargs)
File "pulse.py", line 120, in setupPasswords
with open(self.wordlist,'r') as passwords:
IOError: [Errno 2] No such file or directory: '/root/Masa\xc3\xbcst\xc3\xbc/sifre.txt'

Brute Force olayı belirli senin verdiğin şifreler yani wordlist ile tarama yapar sen ona mail verirsin şifre verirsin o senin için dener aslında bu elle yapılır ama saatlerce vaktini alır bruteforce ise tek TİKA bitti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.