BruteForce İle Instagram Hesabı Hacklemek Mümkün mü?

rvn1443

Üye
15 Eki 2023
51
5
Brute force ile instagram hesabi hacklemek mümkünmü şu an? Tüm tool ları denedim hiç biri iş yapmiyo İş yapan tool varsa yaza bilirmisiniz

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
İnstagram Hacklemek için yöntemlerde Brute yöntemi %1 sonuç verme ihtimali ile aynı bana göre Fake script , keylogger , yada sahte kimlik , yapay zeka ile çalıcağın kişinin videosundan bir kesit alıp onun gibi görünüp hesabım çalındı bildirisi atarsın instaya sahte kimlik ilede onaylarsın . 3 şekil var bana göre

yuathay

Katılımcı Üye
7 Mar 2023
377
180
Gitti
Brute force ile instagram hesabi hacklemek mümkünmü şu an? Tüm tool ları denedim hiç biri iş yapmiyo İş yapan tool varsa yaza bilirmisiniz
instagram üst düzey bir site yeni başlayan biri üst düzey programcıların yazdıgı programı atlatamaz ,herşey zamanla olur, bu dedigin mümkün ama uzun uğraşlar sonucu ve kendi yazdıgın bir program ve kişiye özel wordlist lazım internetteki toollar genellikle bütün sitelere gore yazılan kodlar bu yuzden tam anlamıyla istedigin sonucu alamazsın şöyle birşey düşün instagram brute force adında bir tool var bu tool'u ben kullanabiliyorum ben bulup kullanabildigime gore instagram geliştiricileride görmüştür ve ona göre önlem almışlardır yani bu toolların başarı ihtimali düşük ilerde kendi yazacagınız kodlar daha başarılı olacaktır brute force ' un mantıgını kavrayın ardından ctf siteleri icin brute force işlemleri gercekleştirin
inşAllah zamanla gelişeceksiniz kolay gelsin

xezua

Katılımcı Üye
4 Tem 2023
335
97
Misconfiguration
Sosyal medyada brute bitti artık 4 Denemeden sonra bekletiyor hadi onu hallettin eskisi kadar kolay şifreler ve akla gelen şifreler yok saatlerini ayırıp bilgi toplayıp wordlist yazman gerekebilir phising öneririm daha kolay

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.