BruteForce Yanlış Passkey gösterir mi?

deadtrojan

Üye
4 May 2013
132
0
Arkadaşlar geceyarısı 4ten beri brute force açık bıraktım şu ana kadar %99a gelebildi bir tane site buldu admin paneline giriyorum id admin yazıyorum passkeye de admin yazıyorum ama girmiyor. Brute force yanlış gösteriyor olabilir mi ya da admin panelini?

RedFly

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
332
0
Dünyadan
Benim de başıma geldi
yanılma olasılığı yoktur ama şöyle bir şey vardır o siteleri senden önce birileri düşürmüştür şifrelerini değişmiştir o yüzden giremiyorsundur
BlackLeonx komutanimizin cevabi da bu

deadtrojan

Üye
4 May 2013
132
0
Anladım hocam sağ olasın, doğrudur hem kullandığım dorklar güncel değil hem de sitenin copyright'ı taa 2012 de kalmış. Benden önce en az 1 kişi bu siteyi kevgire çevirmiş herhalde :)

Anladım hocam sağ olasın, doğrudur hem kullandığım dorklar güncel değil hem de sitenin copyright'ı taa 2012 de kalmış. Benden önce en az 1 kişi bu siteyi kevgire çevirmiş herhalde

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad brute force epey hata verebilir.

1. ihtimal, honeycomb olan bir siteye girmişsindir. Honeycomb dedikleri, tam da brute force gibi programları kandırmak için, saldırı algıladığı anda sahte sonuçlara yönlendiren algoritmalardır.

2. ihtimal, brute force, sonuç sayfasının değişmesinden dolayı kırdığını düşünür. Brute force korumasına düşmüş olabilirsin, IP Ban yemiş olabilirsin, eğer dinamik içerikli bir sonuç sayfasına düşüyorsa içerik değişmiş olabilir.

deadtrojan

Üye
4 May 2013
132
0
Üstad brute force epey hata verebilir.

1. ihtimal, honeycomb olan bir siteye girmişsindir. Honeycomb dedikleri, tam da brute force gibi programları kandırmak için, saldırı algıladığı anda sahte sonuçlara yönlendiren algoritmalardır.

2. ihtimal, brute force, sonuç sayfasının değişmesinden dolayı kırdığını düşünür. Brute force korumasına düşmüş olabilirsin, IP Ban yemiş olabilirsin, eğer dinamik içerikli bir sonuç sayfasına düşüyorsa içerik değişmiş olabilir.

Sağ olun hocam site zaten pek umut vermiyordu bana açıkçası, sadece 8 saate yakın bir bekleyişin ardından bulduğum tek site olması ve ona da girememem beni hayal kırıklığına uğrattı biraz herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım iyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.