Bruteforce

TümGeneral

Yeni üye
25 Haz 2021
26
7
27
Merhaba instagram ve web siteler için elinde bruteforce tool'u veya uygulaması olan var mı acaba çünkü bulduğum uygukama ve tool kaynakları çalışmıyor Türk Altay ise arama motorunda hep aynı siteleri buluyor

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,243
1,125
Midgard
Benim bildiğim kadarıyla Kali için ReconCobra uygulamasının alltında birçok bruteforce uygulamaları mevcut.. aynı zamanda da Burp Suite uygulamasının da birçok bruteforce eklentisine sahip olduğunu biliyorum.. ReconCobra'yı indirip kurduktan sonra bruteforce eklentilerinin çoğunu güncellemeniz ve / veya uygun dizine kurmanız gerekiyor. Ancak ReconCobra, Burp Suite e göre bence çok daha kolay ve kullanışlı bir program. Burp Suite ise daha ayrıntılı ve zor bir program ancak arayüzü daha iyi.. Ben aşağıda ReconCobra ve Burp Suite'in THT Sitesinde ve youtube da bulduğum kurulumu ve kullanımını veriyorum.

ReconCobra kurulumu:

Hacker'ların İsviçre Çakısı//"P4RS

Yeni Nesil Bilgi Toplama Aracı !! ReconCobra !!

Burp Suite kurulumu:

https://www.turkhackteam.org/konular/brup-suite-full-kullanma.1987896/

Burp Suite kullanımı:

Saygı ve Sevgilerimle,
Kaptan Swing 🇹🇷

Son düzenleme:

TümGeneral

Yeni üye
25 Haz 2021
26
7
27
İnstagram için mi yoksa wordpress siteler için mi?
yanıtın için teşekkür ediyorum her ikisi için de lazım
bruteforce tool larının çaoğu fixselenmiş durum da ve çalışanlar içinise sğlam bir proxy listesine ihitiyacın var sana tavsiyem holtalam ile yapman olur
yanıtın için teşekkür ediyorumproxy listem yok nasıl oluşturacağımı da bilmiyorum
Admin panel için Hydra kullanabilirsiniz
yanıtın için teşekkür ediyorum ilk fırsatta deniyeceğim
Benim bildiğim kadarıyla Kali için ReconCobra uygulamasının alltında birçok bruteforce uygulamaları mevcut.. aynı zamanda da Burp Suite uygulamasının da birçok bruteforce eklentisine sahip olduğunu biliyorum.. ReconCobra'yı indirip kurduktan sonra bruteforce eklentilerinin çoğunu güncellemeniz ve / veya uygun dizine kurmanız gerekiyor. Ancak ReconCobra, Burp Suite e göre bence çok daha kolay ve kullanışlı bir program. Burp Suite ise daha ayrıntılı ve zor bir program ancak arayüzü daha iyi.. Ben aşağıda ReconCobra ve Burp Suite'in THT Sitesinde ve youtube da bulduğum kurulumu ve kullanımını veriyorum.

ReconCobra kurulumu:

Hacker'ların İsviçre Çakısı//"P4RS

Yeni Nesil Bilgi Toplama Aracı !! ReconCobra !!

Burp Suite kurulumu:

https://www.turkhackteam.org/konular/brup-suite-full-kullanma.1987896/

Burp Suite kullanımı:

Saygı ve Sevgilerimle,
Kaptan Swing 🇹🇷
yanıtın için çok teşekkür ederim hemen bakıyorum

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
proxy oluşturulmaz bulunur ya da toplanır proxy dediğimiz şey aslın da ıp örneğin instegram da 3 şifre deneme hakkın var dır ve 4 kez yazınca doğru yazsan bile yanlış der ıp geçici süreliğine engellenir çünkü proxy ler ise bu durumu engellemek için kullanılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.