**BT yöneticiniz erişimi kısıtladı **

alyiss

Üye
16 Ocak 2016
177
0
windows
Selamın aleyküm hayırlı bayramlar dilerim hepinize arkadaşlar bugün internetten bir dosya indirdim virüstotal koymuş var diye girip kontrol etmemiştim hata etmişim indirdiğim dosya büyük ihtimalle virüslüydü şimdi resimdeki gibi hatayı alıyorum güvenlik duvarını etkinleştiremiyor ve tarama yapamıyorum yardımınız dokunursa ne mutlu bana format son çare
http://i.hizliresim.com/9NlRG3.png

Son düzenleme:

mrxc

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
692
18
osmanlı
yönetici izni aldı ise başka antivirüs programı onu engelleyebilecekmi ama

eğer dediğiniz gibi bir virüs bunu yaptıysa indirecğiniz anti-virüs prgm. zaten onu virüs olarak algılıyacak ve kaldıracaktır birde indirdiğiniz dosyayı virüstotal sitesinden virüs olup olmadığını eğer virüs varsa hangi anti virüs programlarının yakaladğını görebilrsin

BT Bluetooth büyük bir ihtimal ve ne alaka ama sen yine format at için rahat olsun.

BT Bluetooth değil bilgi teknolejileri demek

Moderatör tarafında düzenlendi:

alyiss

Üye
16 Ocak 2016
177
0
windows
eğer dediğiniz gibi bir virüs bunu yaptıysa indirecğiniz anti-virüs prgm. zaten onu virüs olarak algılıyacak ve kaldıracaktır birde indirdiğiniz dosyayı virüstotal sitesinden virüs olup olmadığını eğer virüs varsa hangi anti virüs programlarının yakaladğını görebilrsin
şimdi aklıma geldi sistem geri yükleme yapıcam bu daha uğraşsız geldi ilgin için teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.