Çözüldü Btc yatırım hakkında

DarkDayss

Üye
21 Eki 2015
218
0
Merhaba bitcoin veya herhangi bir altcoine yatırım (al/sat) yapmak istiyorum bu konuda hangi sitelerden yardım alabilirim iniş çıkış vs.
En az kesinti yapan (kesinti varmı bilmiyorum ama muhtemelen vardır) güvenilir site
Ve sizce altcoinlerdenmi başlanmalı yoksa direk bitcoin ilemi giriş yapayım? ilk başta bilgim olmadığı için az az yatırıp deneyimleyeceğim sonra ise gerçekten büyük paralar yatırmayı düşünüyorum
cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

XbonafideX

Üye
30 Eyl 2017
232
0
Ilk once altcoin den basla ,daha sonra altcoin e devam et yatiracagin parayi yukselt ve bunlari yaptiktan sonra isine yariyorsa aynisini bitcoin e yap . Kusura bakma site bilmiyorum .

srgalize35

Üye
15 Kas 2009
201
0
Merhaba bitcoin veya herhangi bir altcoine yatırım (al/sat) yapmak istiyorum bu konuda hangi sitelerden yardım alabilirim iniş çıkış vs.
En az kesinti yapan (kesinti varmı bilmiyorum ama muhtemelen vardır) güvenilir site
Ve sizce altcoinlerdenmi başlanmalı yoksa direk bitcoin ilemi giriş yapayım? ilk başta bilgim olmadığı için az az yatırıp deneyimleyeceğim sonra ise gerçekten büyük paralar yatırmayı düşünüyorum
cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)

Merhaba güvenilir ve az komisyon kesen siteler poloniex ve bittrex tir.
Alt coin olarak pinkcoin var alım satım yapabileceğin güzel kar bırakıyor bem günde bir işlem yapıyorum 0.063 Bitcoinlik bir işlem yapıyorum gümde en az 0.003 kar ile kapatıyorum bu iş sabır işidir sabretmezsen elindekindende olursun.
Bu borsalarda alım satım yapabilmek için önce Bitcoin almalısın Koinim veya btctürkten alıp poloniexten bir hesap oluşturup onaylatmalısın yeni kimlikler onaylanıyor 1 2 günde daha sonra poloniexteki bitcoin cüzdan koduna bitcoini transfer edip bir kaç saat sonra alım satıma başlayabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.