Çözüldü Btcturk.com hesap onaylatamıyorum

26 Ara 2015
70
0
Merhaba, arkadaşlar bitcoine üye oldum üyeliğini onayladım ve para yatırmak istiyorum konularda araştırdım bulamadım, btcturk adresinden hesabımı onaylamadım çünkü benim adıma eve gelen herhangi bir fatura yok ve hesabımı onaylamak için benden fotoğraf istiyorlar adıma gelen fatura fotoğrafı olmadan hesabımı onaylatabilir miyim bu 3. Aşamada gerçekleşen bir durum nasıl onaylatabilirim bilgili deneyimli arkadaşların yardımını fikirlerini bekliyorum (lütfen)

Moderatör tarafında düzenlendi:

srgalize35

Üye
15 Kas 2009
201
0
Merhaba, arkadaşlar bitcoine üye oldum üyeliğini onayladım ve para yatırmak istiyorum konularda araştırdım bulamadım, btcturk adresinden hesabımı onaylamadım çünkü benim adıma eve gelen herhangi bir fatura yok ve hesabımı onaylamak için benden fotoğraf istiyorlar adıma gelen fatura fotoğrafı olmadan hesabımı onaylatabilir miyim bu 3. Aşamada gerçekleşen bir durum nasıl onaylatabilirim bilgili deneyimli arkadaşların yardımını fikirlerini bekliyorum (lütfen)

bende para yatırcaktım burada tıkandım 18 yaşından küçük oldugum için onaylatamıyorum

Koinim.com biraz daha kayıt konusunda kolaylık sağlıyor bende btctürkten yapamayıp koinimden yaptım

The Precarious

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
815
0
Kullanıcıların 18 yaşından büyük olması zorunludur. 18 yaş kriteri, Türkiye Cumhuriyeti Merkezi Nüfus İdaresi Sistemine göre belirlenmektedir. Kullanıcı işbu sözleşme kapsamında 18 yaşından büyük olduğunu beyan ve taahhüt etmektedir. BTCTurk, herhangi bir nedenle sahibinin 18 yaşından küçük olduğunu tespit ettiği veya 18 yaşından küçüklerce kullanıldığından şüphe ettiği Kullanıcı hesaplarını ihbarsız olarak sonlandırma/askıya alma hakkına sahiptir.

BlackGuardian

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
861
1
Tıklayın Bu linkteki siteden Steam Gift Card karşılığı bitcoin alabilirsiniz direkt btc yi sizlere iletiyor site bakiyesine yatıyor ve siteden de 1.89 USD işlem ücreti ile birlikte kendi cüzdanınıza (BlockChain gibi cüzdanlar) gönderebiliyorsunuz.
Steam Gift Card'ı da G2A gibi sitelerden alabilirsiniz.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
Tıklayın Bu linkteki siteden Steam Gift Card karşılığı bitcoin alabilirsiniz direkt btc yi sizlere iletiyor site bakiyesine yatıyor ve siteden de 1.89 USD işlem ücreti ile birlikte kendi cüzdanınıza (BlockChain gibi cüzdanlar) gönderebiliyorsunuz.
Steam Gift Card'ı da G2A gibi sitelerden alabilirsiniz.

Teşekkürler hocam. Birde csgo keyleri ile alınan site var onu biliyor musunuz? Trade botlarına keyleri veriyosan karşılığında btc veriyolar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.