BTK'ya suç duyurusu yapmam gerekiyor nereden yapabilirim

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
Selamlar başlıktada belirttiğim gibi bir telegram kanalı sahibiyim 9 saatlik emeğim tek tıkla çalındı hemde bunu çalan kanal 78 k benim kanalım ise 200 abone ne bir reklam ne başka birşey hiç bişey yapılmadı içerik ise %100 özgün içerikti mağruz kaldığım durum "siber zorbalık ve fikir sanat eserlerinin ihlali" olduğu için hakkımı aramak istiyorum.

esquem

Yeni üye
1 Nis 2020
13
0
Mail yoluyla olan pek dikkate alınmıyor savcılığa gidip suc duyusurunda bulunman daha doğru olacak fakat ugrastirir büyük ihtimallede takipsizlik verilir yani bence hic ugrasma ben 4500 tl dolandirildim takipsizlik verildi seninkindende ayni sonuc cikacaktir diye umuyorum

samet06110

Üye
27 Eyl 2013
246
0
Mail yoluyla olan pek dikkate alınmıyor savcılığa gidip suc duyusurunda bulunman daha doğru olacak fakat ugrastirir büyük ihtimallede takipsizlik verilir yani bence hic ugrasma ben 4500 tl dolandirildim takipsizlik verildi seninkindende ayni sonuc cikacaktir diye umuyorum
Hocam nasıl oluyorda 4500 lira için takipsizlik veriliyor ne dediler ki?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.