Bu açık nasıl kullanılır?

kimdenkime

Üye
6 Kas 2019
98
0
| |pwd
site.com/image/wangqq/BCT.jpg?A=3-2

açık tarama uygulamam bunun CWE: 89 numaralı bir açık olduğunu belirtti internette pek bir malumat alamadım bunun nasıl kullanıldığının bir açıklamasını detaylı yapabilirmi birisi bana?
saldırmazsanız sevinirim proxy kullanmadan tarama gerçekleştirdim ucu bana dokunmasın kaydedin 1 ay sonra saldırın :) eğer açık varsa çine boykot yapam derken bir türkü mazlum etmeyin :p :D

şimdiden teşekkürler

edit:
linki proxy olmadan taradığım için değiştirdim birisi dalar malar bana problem çıkar :Dsiz yinede lütfen anlatın bu açık nasıl kullanılıyor

Son düzenleme:

kimdenkime

Üye
6 Kas 2019
98
0
| |pwd
Gorsel filan eklerseniz daha çabuk yardımcı oluruz
VQNLaG.png

@AhmetKaan46 buyrun resimi attım

Son düzenleme:

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0
Merhabalar , CWE Dediğinize Göre Bir Program Sayesinde Buldunuz , Fakat Şunu Bilmiş Olun O Programlarda Binlerce Hacker Senden Önce Giriyor Ve İşini Hallediyor,
Allah Bilir O CWE kaç Yıl Önce Bulundu Açıklık ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.