Bu adresteki fotoğraf ne anlama geliyor acaba ?

KlonMaster

Yeni üye
14 Tem 2019
16
0
Munchen
zG4BMD.jpg

Bu adresteki fotoğraf ne anlama geliyor acaba ?

kMvWRD.jpg

Bir de bu ??

Arkadaşlar bir süre önce o zamanlar da babaannemin android telefonuna benim google hesabımı girmiştik.sonra i phone 5 aldı kendine bu mesaj da gitti işte
Ve bu olay olduğunda her zaman sabah 10 da oluyor telefona format attıktan sonra da geldi.

https://hizliresim.com/mXEdqZ

Bu da benim telefon işte format attım yine
Günlük rutin gibi sabah her zaman 10 da oluyor bu.

Son düzenleme:

118baran

Üye
15 Eyl 2018
51
0
Üstad hangi sitelere girdin acaba bazen bazı siteler cihazlara erişim sağlayabilir tabiki sen izin veridiğin sürece istersen bir ayarlara gir izin kısımını bir kontrol et anormal bir durum var mı ? (ek bilgi konumdan da olabilir bazı uygulamalar konum açtırarak bilgi alabiliyorlar ama bu düşük ihtimal)

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Virüs kaynaklı bir durum isterseniz telefonunuzu tarayın ve tedbiren şifrenizi değiştirmeniz sizin için iyi olacaktır bu tür virüsleri yada etkileşimleri engellemek için size tavsiyem 2 adımlı doğrulama kullanmanız güvenlik açısından koruma sağlayacaktır ..

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Hesabın birinin veya birilerin elinde olabillir 1.resimde sana Cihazı ve neler yaptığını teşhis etmiş 2.resimde Cihazın android ile etkileşim kurulması yapılmıştır
Tavsiyem şifreni değiş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.