Bu bilgisayar ı almayı düşünüyorum.

drinkofatih

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
652
0
Ankara
Almanı tavsiye etmem, onboard ekran kartı ile hiçbirşey yapamazsın ram ve ekran kartına bilgisayar alırken aşırı öncelik bırakmayın, işlemci, anakarta daha öncelik vermeniz daha yararlı olacaktır

sadlok

Yeni üye
19 Ağu 2016
48
0
kardeşim parana yazık etmiş olursun. Kendin topla o paraya çok daha iyisini toplarsın. Bu bilgisayarla günümüz çoğu oyunu lowda bile oynayamazsın

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
HOCAM paranı direk adamların hesabına yollama bende alıcaktım güvenmedim adamlarla iletişime geçtim yazdıkları özellik degil ona göre popiler vatan teknosa gibi yerlerden al.

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Kardeşim kasa güzel, fiyatı da güzel marka duymadım yalan olmasın ama bazı sıkıntılar var;
Ram DDR3 8GB şimdi nerdeyse DDR3 kalmadı DDR4'e geçiliyor...
Ekran kartı da on numara AMD 4GB
Açıkçası görünce ben bile almak istedim ama ben alırsam RAM'i yükseltirim sana da tavsiye ederim...
Yok kalsın dersen Grand Theft Auto V'i rahat kaldırır CS:GO vs kaldırır onun dışındaki harici oyunları da zaten bu sitede ayrıntılı anlatılıyor;
https://www.sistemgereksinimleri.net/
İyi Forumlar Dilerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.