Bu bir E-posta takip aracı(işinize çok yaray)

alperener

Yeni üye
17 Ara 2010
26
0
Beyler anlatayım:

ilk bu linke girin:
www.pointofmail.com

hesap oluşturun.ingilizceni zaten.bu site e-posta tracking yapr hemde kusursuz ve ücretsizdir!

ilk önce şöyle başlıyoruz:
sitede üye oluunca send e tıklayın e posta aşaması açılcak.from mail yazan bölümdeki domain adresini istediğiniz bir kullanıcı adresi ile değiştirebilirsiniz.from yazan yerde domain adınızı yazın mailde e maili gönderen kişi yerine sadece domain adınız isminiz-nickiniz gözükecektir.

daha sonra göndermek istediğiniz postayı yazın.metni yazdıktan sonra üst tarafta seçeneklerde takip'i nasıl yapmak istediğiniz ile ilgili bir buton çıkar.basic tracking v.s.istediğinizi seçin.sonra send e tıklayın.

sonra pointof mail sizin e posta adressinizi vermeden mailin içine küçük bir resim yerleştirecektir.bu otomatikmen olur.karşıdaki kullanıcıya mail gidince kullanıcı maili açtıktan sonra pointofmail.com sizin e mailinize bir posta gönderir.burda bir link vardır.

tıklayın.hesabınızda outbox die bir bölüm açılcak ve gönderdiğiniz mail çıkacak karşısında read,ready yazabilir.tıklayın

Ne oldu?

point of mail açılan sayfada size kişinin maili kaç kere okuduğunu,ıp sini,fiziksel konumunu,tarayıcısını ve işletim sistemi gibi unsurları bir döküman ile size sunacaktır.

bu konu belki forumda vardır ben yeniyim burada ama forum kurallarını ve nasıl davranılması gerektiğini biliyorum.deneyimliyim yani.bunu yazmadan önce forumda araştırdım yok.herneyse hepinize saygılar umarım işinize yarayacaktır,

Not:bu pointof mail hizmetini kullanma süresi 10 gün bedava,10 gün sonra hesap kapanır ama tekrar açabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.