Bu Dolandırıcıya Ne Yapabilirim

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Dün Saat 14.59'da +90553968**** Numarasından Bana Arama Yapıldı Bana TürkTelekom Adına Kampanya Vereceklerini Söylediler Tabikide Dolandırıcı Olduğu Belliydi 1000 Sms 1000 Dk 10 gb İnternete 19 TL Dediler Bende Şuan İşim Var Akşam Arayabilirmisiniz Dedim Tmm Dediler Kapattım Numarayı Engelledim Sizce Ne Yapmalıyım İnternetten Şikayet Edebilirmiyim
Fikirlerinizi Alayım

Son düzenleme:

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
Merhaba, dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum beni de çünkü 10 GB 1000 DK 1000 SMS 29 TL için aradılar, onay verdim çatır çatır kullanıyorum şimdi.

ivanwasilevic

Uzman üye
29 Eki 2018
1,014
11
Tahmin Et
Arkadaş yazmış "çatır çatır kullanıyorum"diye en yakın bir bayiye gidip kampanyayı doğrulayın.Aksi takdir de şikayet edin

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Merhaba, dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum beni de çünkü 10 GB 1000 DK 1000 SMS 29 TL için aradılar, onay verdim çatır çatır kullanıyorum şimdi.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/yaz-festivali-10gb-tarifesi.aspx
Kendi Sitelerinde 39 TL
Arada 20 TL Fark Var Ayrıca Normal Hat Üzerinden Kampanya Vermeleri Saçma Olur Zaten Mesaj İle Kampanya Veriyorlar Normal Hat Üzerinden Neden Başka Bir Kampanya Versinler

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.