bu ekran kartı ne iş?Bi bakarmısınız

oguzhan432

Yeni üye
7 Eyl 2008
41
0
ben yyeni pc topladım ve bilen birisiyle beraber montajjını yaptık fakat sorun şu pc xp de oyunlardan çıkarken tak mavi ekran geliyor ve atkdisp.dll diyor inanın sizi formatlar mı atmadın güncellemeler mi yapmadın directx9 ları felan hepsini denedim yok bir türlü düzelmiyor
Fakat vista da resetleyebilmek için elimden geleni yapıyorum bir türlü resetlenmiyor şimdi bu ekran kartı xp yemi uymuyo yoksa bozuk mu garantisi varken geri yollıyım bir de xp kullanmaya mecburum ne dersiniz neden böyle bi şey oluyor

Pc özellikleri
Intel core 2 duo 2.2ghz 2mb cache
asus p5ld2-x anakart
asus eah 2600 pro 512mb dahili +512mb paylaşımlı=1gb
320gb harddisk
işletyim sistemi xp professional sp 3 /vista ultimate

fathkull

Üye
20 Haz 2009
53
0
yine ati yine ati işte sıkıntı hep aynı kardeş bide ekran kartı driverını netten indir kendi sitesinden amd/atinin. bakalım düzelecekmi yine aynı şeyi yaparsa başka bi kartla dene boardda mı problem ona bak ha bide psun 300 w. tan düşüksede yapabilir bu özelliklere göre

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.