Bu Gereksinimleri Karşılayacak Laptop Önerir Misiniz?

Grindelwald0

Yeni üye
31 Eki 2023
19
3
En fazla 50.000 TL olursa iyi olur
Laptopta aradığım özellikler ve yapacağım şeyler.
1-Proteus, Althium Designer, Visual Studio, Dev C++, VMware, VirtualBOX programlarını kullanacağım.
2-Ekranı ne kadar büyük olursa o kadar iyi tercihim 17.3 ama donanım özellikleri çok iyi ise 15.6 da olur.
3-GTA-V, Astroneer, Scrap Mechanic, RDR2 oyunlarını oynayacağım.
Şimdiden önerileriniz için teşekkürler

GöçebeYazar

Yeni üye
25 Eki 2023
25
8
1-Proteus, Althium Designer, Visual Studio, Dev C++, VMware, VirtualBOX programlarını kullanacağım.
2-Ekranı ne kadar büyük olursa o kadar iyi tercihim 17.3 ama donanım özellikleri çok iyi ise 15.6 da olur.
HP Victus serisi önerebilirim hocam

Floria1

Katılımcı Üye
25 May 2023
900
531
bende arıyorum
ama excalibrur monster vs.çok ısınıyor ve kasıyor
Daha önce kullandınmıki böyle konuşuyorsun?
Monster kullanıyorum,bugüne kadar aşırı şekilde ısınma gibi şeyler görmedim.
Monster tulpar t7 v20.6.2 düşünebilirsin msi tarafındada alternatifleri var.

GöçebeYazar

Yeni üye
25 Eki 2023
25
8

Bu model iş görürmü hp victus serisini seçtim en yüksek puanlı laptop bu çıktı
Hocam bende Victus 16 RTX 3050 ti var. Kuzenimde bu var ve gayet memnun. Kendisi bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisi. Aynı zamanda starfield gibisinden oyunları oynuyor. Hiçbir sıkıntı yok. Öneriyorum fakat son karar senin

oskaldark

Yeni üye
30 Eki 2023
12
7
Bence alacağın laptop bilgisayarın(ince olmasın!) SSD si yüksek GB olsun Ram 64 GB olsmasını ve DDR5 olması çok iyi olur olmazsa 32 GB de olur işlemci intel almanı tavsiye ederim Amd YANIYOR!!! intel i7 yeni nesillerinden çok iyi olur ama bence kasalı bilgisayar alırsan daha ucuza gelir.İyi günler.

Bu laptopu almaya karar verdim öneriler için herkese teşekkür ederim
Merhaba Grindelwald0 bey,seçtiğiniz bilgisayarda Windows gibi OS yani işletim sistemi yok buna dikkat etmeni öneririm işletim sistemi alıp kurmanız gerekir!Ekran kartınız güzel.Ram'iniz güzel.Ama depolamanız az olduğunu düşünyorum,2TB olsaydı iyi olurdu.İyi akşamlar.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,352
869
anka.html
Bence alacağın laptop bilgisayarın(ince olmasın!) SSD si yüksek GB olsun Ram 64 GB olsmasını ve DDR5 olması çok iyi olur olmazsa 32 GB de olur işlemci intel almanı tavsiye ederim Amd YANIYOR!!! intel i7 yeni nesillerinden çok iyi olur ama bence kasalı bilgisayar alırsan daha ucuza gelir.İyi günler.
Amd yanmıyor. Amd yeni nesil işlemciler normal derecelerde çalışmakta.

Eğer laptop kullanmak zorunda değilsen. Masaüstü sistem toplaman senin için en mantıklısı olacaktır.

Protofy

Üye
5 Nis 2023
65
20
konumu nabacan olm
Acer Nitro 5 Almanı Öneririm 20.000 ila 30.000 Arasında Fiyatı Var.
Örnek Model: Acer Nitro 5 AN515-58

Yagami Light0

Katılımcı Üye
5 May 2023
717
324

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,352
869
anka.html
İntele göre gerçekten Amd yanıyor yeni nesillerindede devam ediyor.
Maalesef intel'e göre öyle birşey diyemeyiz. Sen kalkıp Amd 2014-2015 ürünlerine bakarak bunu diyemezsin.
İncelemelere bak Günümüzde toplanan çoğu hazır sistemde ve bu işi yapanlar sisteme
işlemci olarak ryzen 5 5500-5600 seri işlemci koyuyor. İntel'de denklerine göre daha performanslı ve daha ucuz olduğu için.
Ve İntel'i o kadar iyi takip etmiş olsaydın intel'in i9 13 ve 14.nesil işlemcilerinde yaptığı şeyleri görecektin.
Amd Çok hızlı birşekilde ilerlemeye devam ediyor.

RDDWOL

Yeni üye
10 Ağu 2022
17
6
Asus Tuf Gaming TUF Gaming - All Models|Dizüstü Bilgisayar Oyun|ASUS Türkiye bu pc seni yıllarca götürür

oskaldark

Yeni üye
30 Eki 2023
12
7
Maalesef intel'e göre öyle birşey diyemeyiz. Sen kalkıp Amd 2014-2015 ürünlerine bakarak bunu diyemezsin.
İncelemelere bak Günümüzde toplanan çoğu hazır sistemde ve bu işi yapanlar sisteme
işlemci olarak ryzen 5 5500-5600 seri işlemci koyuyor. İntel'de denklerine göre daha performanslı ve daha ucuz olduğu için.
Ve İntel'i o kadar iyi takip etmiş olsaydın intel'in i9 13 ve 14.nesil işlemcilerinde yaptığı şeyleri görecektin.
Amd Çok hızlı birşekilde ilerlemeye devam ediyor.
Doğru hocam ama f/p önemli buzamanda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.