Bu gün mail at 2007-2036 yılları arasında istediğin Gün Teslim Edilsin...

immortal_34

Katılımcı Üye
7 Tem 2006
292
10
ZeytinBurnu
Arkadaşlar Bu site mail için açılmış site Bu gün diğelim Bi mail yazıyosun arkadaşına ve bu mailin ona 2025 de iletilmesini istiyorsan bu siteye kesin gir.

Örn:Bu site sayesinde gelecek 29 yılın bayram mesajlarını bu günden peşin peşin atabilirsiniz. 2007--2036 yılları arasına kadar mesaj atar.


İşte Link: http://futureme.org/
 

rio__107

Katılımcı Üye
19 Şub 2007
254
1
ptt'ninde böyle bi mektup kampanyası vardı gelecege mektup
güzel birşey aslında
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.