Bu güne kadar yaptıklarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alikopat

Yeni üye
9 May 2009
29
0
Zaten herkes söyleyeceklerimi söylemiş ben söyliyecek bir şey bulamadım Üstad.İnş. Tez gidip Sağlam gelirsin.Hayırlı Tezkereler.Seni çok özleyeceğiz.

MoSaT

Yeni üye
1 Eyl 2009
10
0
istanbul
sanal alemde kuralları koyanda TURKHACKTEAM.ORG kuralları bozanda TURKHACKTEAM.ORG TİR
hayırlısıyla git hayırlısyla gel arkadaşım

arfa80

Katılımcı Üye
16 Ocak 2010
265
0
KAF DAĞININ ARDI
öncelikle hayırlısıyla git hayırlısıyla sağ sağlim dön diyorum;ayrıca yaptığın işlere hayran oldum usta,her türk hacker doğmaz ama emin ol asker doğar,buradaki başarılarının devamını t.s.k bünyesinde dilerim allaha emanet ol

Gagged

Yeni üye
7 Nis 2010
7
0
aynen öyle tebrik ediyorum seni hack işini bilmeyenler için aslında ufaktan bir e-kitap e-uygulama veya program yapabılırsınız bu onlar ıcın gercekten yararlı oalcaktır bı cok kısı bu işi yapmak istiyor ama imkanlar mağlum.

P0yr4z

Yeni üye
1 Haz 2010
3
0
Söylicek söz war mı ? bence yok Güle güle hocam ins en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.