Bu hangi brute force yazilimi?

anonim321

Katılımcı Üye
12 Ocak 2021
308
33
Bu hangi brute force yazilimi?

Merhaba daha onceden calinmis bir instagram hesabini geri kurtarmak icin brute force yazilimi bakiyordum Orkun Isitmagin bu videosunu hatirladim ama yazilim linux uzerinde calisiyor ama yazilim ismini ve nasil kullanacagimi bulamadim bilgisi olanlar yazilim ismini soyleyebilir mi?

https://www.youtube.com/watch?v=BLl5o7yTxPo&ab_channel=OrkunI%C5%9F%C4%B1tmak

Programın ismini biliyorum ama bu senin işine yaramaz bu rainbow saldırısı sen bitwise 01 gibi tool lar kullanman lazim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.