Bu Hayatta Yaptığınız En Büyük Hata Nedir ?

Trollmean

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
476
1
3 yıl kadar önce arkadaşlarım hırsızdı elbise,kalem,çikolata ne ararsan çalmışlardı ben hiç çalmadım sadece verirlerse yiyodum :) bir gün böyle olmuyo sende arakla bir şeyler dediler bir tadelle çaldıydım :) ama pişmanım şimdi arkadaş ortamınıda değiştirdim umarım kimse yapmaz :)

Polis Hırsız Var :trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl:trl

Excali1905

Üye
31 Eki 2015
228
1
Beyler Biraz Uzun Olacak Haberiniz Olsun .
Sınıfa Yeni Gelmiştim Ve Karşıma İlk O Çıktı İlk Görüşte Aşk Diye Buna Denir (Çok Klişe :trl )
Sonra Zil Çaldı Herkez Yerlerine Geçti Ve Ben Onun Bir Arka Sırasına Geçtim . O Dönem Teşekkür Almanın Sebebi Odur Çünkü Ders Yerine Onu İzliyordum . Ders İşlenirken Ben Onunla Nasıl Yaklaşıcağımı Düşünüyordum . Bir Ara Arkadaşlarla Muhabbet Ederken Yanıma Gelip Uçaklarla İlgilendiğini Duydudm Kardeşime Yardımcı Olurmusun Dedi Bende Hemen Atladım tabi Fırsat Bu Fırsat Kaçırırmıyım. Tabi Seve Seve Derken Bunla Aramız İyileşti İlk Önce Facebooktan Yazışmaya Başladık Ve Olay Çığrından Çıktı Beni Sanalika Oynamaya Davet Etti Halbuki Böyle Oyunları Hiç Sevmem Neyse Oynayalım Dedim Oyuna Girdik İyice Muhabbet İlerledi Bana Kardeşim Demeye Başladı İş Artık Çığrından Çıktı Ne Yapacağımı Bilmiyordum Aramız Okadar Çok İyidiki Bozmaya Kıyamadım Sonra O Lanet Gün Geldi (5-6 Ay Sonra ) Kalbim Deli Gibi Çarpıyor Vücudum Adranelinin Etkisinde Ne Yapcağımı Bilmiyorum Ve Aniden Açılmaya Başladım Kız Senle Çıkarım Dedi Tabi O Anki Mutluluğumu Anlatamam Ardından 2 Gün Geçti Pazartesi Günü Ayrılmalıyız Dedi Şok Oldum Ne Yapacağımı Unuttum O An Sonra En Yakın Arkadaşına Sordum Neden Böyle Oldu Diye Arkadaşı O Seni Sevmiyordu Seni Mutlu Etmek İçin Çıkmıştı Dedi Aslında Ona Hak Veriyorum Beni Hem Mutlu Etti Hemde Üzdü Ama O Kızın Yaptıklarını Yapmayanda Var Benim İyiliğimi Düşündü Ve Sevdiği Başka Erkek Varken Benimle Çıktı Helal Olsun Hala Böyle Kızlar Varmış Keşke Düzeltebilseydim Dediğim Bir Anım :(

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Beyler Biraz Uzun Olacak Haberiniz Olsun .
Sınıfa Yeni Gelmiştim Ve Karşıma İlk O Çıktı İlk Görüşte Aşk Diye Buna Denir (Çok Klişe :trl )
Sonra Zil Çaldı Herkez Yerlerine Geçti Ve Ben Onun Bir Arka Sırasına Geçtim . O Dönem Teşekkür Almanın Sebebi Odur Çünkü Ders Yerine Onu İzliyordum . Ders İşlenirken Ben Onunla Nasıl Yaklaşıcağımı Düşünüyordum . Bir Ara Arkadaşlarla Muhabbet Ederken Yanıma Gelip Uçaklarla İlgilendiğini Duydudm Kardeşime Yardımcı Olurmusun Dedi Bende Hemen Atladım tabi Fırsat Bu Fırsat Kaçırırmıyım. Tabi Seve Seve Derken Bunla Aramız İyileşti İlk Önce Facebooktan Yazışmaya Başladık Ve Olay Çığrından Çıktı Beni Sanalika Oynamaya Davet Etti Halbuki Böyle Oyunları Hiç Sevmem Neyse Oynayalım Dedim Oyuna Girdik İyice Muhabbet İlerledi Bana Kardeşim Demeye Başladı İş Artık Çığrından Çıktı Ne Yapacağımı Bilmiyordum Aramız Okadar Çok İyidiki Bozmaya Kıyamadım Sonra O Lanet Gün Geldi (5-6 Ay Sonra ) Kalbim Deli Gibi Çarpıyor Vücudum Adranelinin Etkisinde Ne Yapcağımı Bilmiyorum Ve Aniden Açılmaya Başladım Kız Senle Çıkarım Dedi Tabi O Anki Mutluluğumu Anlatamam Ardından 2 Gün Geçti Pazartesi Günü Ayrılmalıyız Dedi Şok Oldum Ne Yapacağımı Unuttum O An Sonra En Yakın Arkadaşına Sordum Neden Böyle Oldu Diye Arkadaşı O Seni Sevmiyordu Seni Mutlu Etmek İçin Çıkmıştı Dedi Aslında Ona Hak Veriyorum Beni Hem Mutlu Etti Hemde Üzdü Ama O Kızın Yaptıklarını Yapmayanda Var Benim İyiliğimi Düşündü Ve Sevdiği Başka Erkek Varken Benimle Çıktı Helal Olsun Hala Böyle Kızlar Varmış Keşke Düzeltebilseydim Dediğim Bir Anım :(

Üzülsem mi ne yapsam bilemiyorum ama kız harbi delikanlıymış o kızdan hiç kimseye zarar gelmez.

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Bir Vefasizi sevdim :RpS_love:

Benı kız optu la ne dıyonuz dasdasdasdd

sanalikada sw aranır yazıp o kadar görevlerden kazandığım parayı yanıma gelıp olur dıyen kızkaraktere vermek :'(

Maşallah hepiniz gönlünüzü kaptırmışsınız Allah yardımcınız olsun nediyim hele pezo ile shadowun yorumlarında yıkıldım resmen :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.