Bu kaDaR aRa YeTeR:)

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
kardeş şu işi bize de tam öğretsen de bir işe yarasak yaa:D

inan bende en basta sizin gibiydim arkadaslara söyLüyodum bana da ögretin die

ama suna emın oldumkı bu iş ögretmekle deıl ögrenmekle oLur....

bu dogru gercekten:)

ama sana tek yardımım oLabıLır ufaktan basLa hemen hack ogrenmeye caLısma:)
 

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
Ufaktan baslıyalımda hacklemeden nasıl örenicez:D arastır arastır bi yere kadar icrat göstermekde lazım ama örenmeden sitede hacklenmiyo o baska en iyi bilgi kendinin örendiğin bilgidir kendin cözücen kafa calıstırcan yani:)
 
Son düzenleme:

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
arkadasLar inanın 2 gece uykusuz kaLdım site hackLemek ıcın ama oLmadı ben suna

inannıoru hackın oLması ıcın en onemLı kaynagınız sabırdır

oLmazsa oLmaz..
 

DelPhoİ

Kıdemli Üye
14 Nis 2009
4,460
1
BuRsATexAs
komutanım sen yapamıyosan biz ast lar hiç yapamayız daha yolun başındayız demek öğrenecegimiz çoooooook şey şey var coooook:D
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.